1 2 3 4 5 6

Армспорт

Армреслер Леонід Циба став героєм музейної експозиції на Ємільчинщині

02.04.2015 02:47Армспорт

Нова експозиція з'явилась у Великоцвілянському Музеї хліба, що на Ємільчинщині. Її героєм став уродженець села, армреслер Леонід Циба.

Колишній випускник місцевої школи, срібний медаліст так сильно свого часу захопився армспортом (боротьбою на ліву та праву руку, стоячи за столом), що за півтора року виконав норматив майстра спорту, посівши II місце на Чемпіонаті України (2012 рік) з цього виду силової боротьби. В тому ж році Леонід виграв Кубок України та взяв участь у чемпіонаті Європи. До слова, відсутність високих результатів саме на чемпіонаті Європи сталася через певні зміни в організмі спортсмена у зв'язку з його переходом на новий вид харчування - сироїдство. Уявіть: з раціону вилучаються хліб, м'ясо, все варене. Натомість - запарене насіння льону, зернові злаки, сирі овочі, фрукти.

З часом усе налагодилось, і Леонід продовжив переможну ходу на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Зокрема, минулої весни на першості світу у Вільнюсі посів 19 (із 32) місце. А зовсім недавно Леонід Циба став чемпіоном України

Сьогодні наш славетний земляк не тільки в чудовій формі та закінчує третій курс Харківської академії фізичної культури, а й пробує власні сили в бізнесі. Як на мене, задатки силача Леонід успадкував від батька, Петра Миколайовича, силі якого завжди дивувались у всій окрузі. Мама ж нашого чемпіона, Надія - знана творча людина: працює в місцевій школі (її картини є окрасою закладу).

Хочеться побажати Леоніду ще безліч щасливих переможних хвилин, а нам - вкотре закцентувати: Ємільчинщина - безсумнівно благословенна земля, бо ж народжує письменників і поетів, співаків і майстринь, чемпіонів та Героїв-захисників!

Микола Жилюк для газети "Народна Трибуна"

Теги: Леонід Циба 

Схожі новини