1 2 3 4 5 6

Армспорт

Бригада з Новоград-Волинського стала другою на змаганнях з армреслінгу

07.03.2019 10:17Армспорт

14 команд і понад 100 чоловіків та жінок з військових частин оперативного командування "Північ" демонстрували силу рук у чемпіонаті з армреслінгу.

Позмагатися за перемогу приїхали військові навіть з району проведення ООС. Нашу команду представляли чоловіки та дівчата, які показали найкращі результати в змаганнях на першість бригади. Протистояння було у кількох вагових категоріях на обидві руки.

У підсумку перше місце вибороли бійці з регіонального центру радіоелектронної розвідки "Північ" з Чернігова. Друге – зайняла 30 окрема механізована бригада імені князя Костянтина Острозького з Новоград-Волинського. На третій сходинці опинилася команда з 12-го окремого полку оперативного забезпечення також з Новограда-Волинського. Наші військовослужбовці показали прекрасні результати: лише два бали відділили нашу команду від звання "кращого" в оперативному командуванні.

Медалями та грамотами були нагороджені спортсмени і в особистих заліках. Переможці представлятимуть оперативне командування на змаганнях на рівні Сухопутних військ Збройних Сил України, що відбудуться в квітні. В переддень жіночого свята вашій увазі представляємо коротеньке відео, на якому не така вже й слабка половина людства відстоює честь нашої бригади з армреслінгу.

Спортивний Житомир

Схожі новини