1 2 3 4 5 6

Армспорт

На Житомирщині відбувся чемпіонат України з армспорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору

27.04.2016 11:00Армспорт

З 23 по 24 квітня 2016 року у м. Новоград-Волинський (Житомирська обл.) проходив чемпіонат України з армспорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору.

У змаганнях прийняли участь 113 спортсмени, серед яких 86 спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та 27 спортсменів з вадами зору, які представляли Дніпропетровську, Запоріжську, Полтавську, Сумську, Тернопільську, Харківську, Черкаську, Київську, Миколаївську, Івано-Франківську та Житомирську області.

На урочистому відкритті змагань були присутні Новоград-Волинський міський голова Весельський  Віктор Леонідович та начальник Житомирського регіонального центру з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт» Панасюк Юрій Олександрович, які побажали спортсменам міцного здоров’я, успіхів у змаганнях та побільше перемог як у спорті та і особистому житті.

У особистій першості чемпіонами змагань стали:

На ліву руку:

- серед чоловіків з ураженнями-опорно-рухового апарату, клас АRM-1:

до 55 кг. – Педоренко Микола (Сумська обл.);

до 65 кг. – Аборнєв Олег (Харківська обл.);

до 75 кг. – Татевосян Микола (Харківська обл.);

понад 75 кг. – Дорошенко Володимир (Черкаська обл.).

- серед жінок з ураженнями опорно-рухового апарату, клас АRM-1:

до 65 кг. – Матюк Дарія (Житомирська обл.).

- серед чоловіків з ураженнями-опорно-рухового апарату, клас АRM-2:

до 60 кг. – Луцишин Дмитро  (Житомирська обл.);

до 70 кг. – Пінчук Олександр  (Житомирська обл.);

до 80 кг. – Ренкас Микола  (Житомирська обл.);

до 90 кг. – Красов Вадим (Харківська обл.);

понад 90 кг. – Мишустін Володимир (Харківська обл.).

- серед жінок з ураженнями опорно-рухового апарату, клас АRM-2:

до 65 кг. – Щирська Анна (Житомирська обл.);

понад 65 кг. – Стрельцова Наталія (Запоріжська обл.).

- серед чоловіків з вадами зору, клас АRM-3:

до 60 кг. – Кузьо Степан (Тернопільська обл.);

до 70 кг. – Гуменюк Ігор (Житомирська обл.);

до 80 кг. – Губеня Віктор (Житомирська обл.);

до 90 кг. – Дуб Василь (Житомирська обл.);

до 100 кг. – Хіміч Олександр (Житомирська обл.);

понад 100 кг. – Холімінчук В’ячеслав (Миколаївська обл).

- серед жінок з вадами зору, клас АRM-3:

до 60 кг. – Бессальнова Олеся (Житомирська обл.);

до 70 кг. – Олійник Наталія (Тернопільська обл.).

На праву руку:

- серед чоловіків з ураженнями-опорно-рухового апарату, клас АRM-1:

до 55 кг. – Педоренко Микола (Сумська обл.);

до 65 кг. – Аборнєв Олег (Харківська обл.);

до 75 кг. – Татевосян Микола (Харківська обл.);

понад 75 кг. – Дорошенко Володимир (Черкаська обл.).

-  серед жінок з ураженнями опорно-рухового апарату, клас АRM-1:

до 65 кг. – Машошина Аліна (Житомирська обл.).

- серед чоловіків з ураженнями-опорно-рухового апарату, клас АRM-2:

до 60 кг. – Буря Олександр (Дніпропетровська обл.);

до 70 кг. – Пінчук Олександр (Житомирська обл.);

до 80 кг. – Семеренко Сергій (Сумська обл.);

до 90 кг. – Федоренко Сергій (Черкаська обл.);

понад 90 кг. – Мишустін Володимир (Харківська обл.).

-  серед жінок з ураженнями опорно-рухового апарату, клас АRM-2:

до 65 кг. – Щирська Анна (Житомирська обл.);

понад 65 кг. – Стрельцова Наталія (Запоріжська обл.).

- серед чоловіків з вадами зору, клас АRM-3:

до 60 кг. – Казанцев Володимир (Харківська обл.);

до 70 кг. – Гуменюк Ігор (Житомирська обл.);

до 80 кг. – Губеня Віктор (Житомирська обл.);

до 90 кг. – Феш Микола (Тернопільська обл.);

до 100 кг. – Хіміч Олександр (Житомирська обл.);

понад 100 кг. – Холімінчук В’ячеслав (Миколаївська обл).

- серед жінок з вадами зору, клас АRM-3:

до 60 кг. – Бессальнова Олеся (Житомирська обл.);

до 70 кг. – Олійник Наталія (Тернопільська обл.).

У командній першості переможцями та призерами стали:

-        серед спортсменів з вадами зору:

І місце – Житомирська область;

ІІ місце – Тернопільська область;

ІІІ місце – Івано-Франківська область.

-        серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату:

І місце – Житомирська область;

ІІ місце – Харківська область;

ІІІ місце – Полтавська область

Переможці та призери у особистій першості були нагороджені дипломами та медалями, а у командній першості Кубками відповідних ступенів Українського центру з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт».

Спортивний Житомир

Теги: Інваспорт 

Схожі новини