Армспорт

Звягельчанин Олександр Пінчук отримав звання "Заслужений майстер спорту України"

За високі спортивні досягнення почесне звання "Заслужений майстер спорту України" з армспорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату присвоєно Пінчуку Олександру.

2016.12.22 10:02Армспорт

Житомиряни виграли 13 медалей на чемпіонаті Світу з пара-армрестлінгу в Болгарії

Житомирські спортсмени в складі збірної України виступили на ХІХ Чемпіонаті Світу з пара-армрестлінгу, який відбувся з 01 по 10 жовтня 2016 року у м. Благоєвград, Болгарія. Загалом у змаганнях взяли учась команди з 20 країн світу з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору і слуху.

2016.10.18 12:08Армспорт

На Житомирщині відбувся чемпіонат України з армспорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору

З 23 по 24 квітня 2016 року у м. Новоград-Волинський (Житомирська обл.) проходив чемпіонат України з армспорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору.

2016.04.27 11:00Армспорт

Житомирянин Олександр Рассохін завоював срібло на чемпіонаті України з армспорту

Голова федерації армспорту Житомирської області, житомирянин Олександр Рассохін завоював срібло на чемпіонаті України з армспорту серед дорослих, який з 19 по 21 березня відбувся в Харкові. Наш армреслер був другим на правій руці у ваговій категорії 60 кг. На лівій Олександрбув менш успішним, показавши лише п'ятий результат.

2016.03.25 10:35Армспорт

В Житомирі відбувся чемпіонат області з армспорту серед юніорів та юніорок. Результати

Більше 110 спортсменів взяли участь у чемпіонаті Житомирської області з армспорту серед юніорів та юніорок до 21 року, який 12-13 березня відбувся в спортзалі Житомирського технологічного університету. Ці змагання стали відбірковими на чемпіонат України.

2016.03.16 11:21Армспорт

Житомиряни виграли чемпіонат області з армспорту. Переможці та призери змагань

Команда міста Житомира виграла чемпіонат Житомирської області з армспорту серед чоловіків та жінок, який 13 лютого 2016 року відбувся в спортивній залі Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова. Другими були армфайтери Новоград-Волинського, трійку лідерів замикають коростенські спортсмени.

2016.02.16 10:06Армспорт

В Житомирі відбувся чемпіонат області з армспорту. ФОТО

Чемпіонат Житомирської області з армспорту, який 13 лютого відбувся у Житомирському військовому інституті ім. Сергія Корольова, зібрав більше ста спортсменів з усіх куточків Житомирщини. Тут змагалися як чоловіки, так і жінки, а сам турнір був відбріковим на чемпіонат України серед дорослих, який відбудеться 15-17 березня.

2016.02.15 10:00Армспорт

В Житомирі відбудеться чемпіонат області з армспорту. Анонс і положення про змагання

Чемпіонат Житомирської області з армспорту серед дорослих чоловіків та жінок відбудеться в суботу, 13 лютого, в спортивній залі Житомирського військового інституту ім. П.Корольова.

2016.02.09 15:49Армспорт

В Житомирському державному технологічному університеті відбулися змагання з армреслінгу

В рамках відзначення Дня студента у Житомирському державному технологічному університеті влаштували змагання з армреслінгу, участь в яких взяли спортсмени з різних курсів і факультетів вузу

2015.11.24 09:47Армспорт

Житомирянин Дмитро Луцишин візьме участь у чемпіонаті світу з армспорту в Польщі

Студент Житомирського національного агроекологічного університету Дмитро Луцишин візьме участь у чемпіонаті світу з армспорту, що відбудеться у Польщі в листопаді 2015 року

2015.11.03 02:49Армспорт

Армреслер Леонід Циба став героєм музейної експозиції на Ємільчинщині

Нова експозиція з\'явилась у Великоцвілянському Музеї хліба, що на Ємільчинщині

2015.04.02 02:47Армспорт

Житомиряни виграли дві золоті і срібну медалі на чемпіонаті України з армспорту

Житомирянин Леонід Циба завоював дві золоті медалі на чемпіонаті України з армспорту, який нещодавно завершився у Харкові

2015.03.30 03:10Армспорт

Результати чемпіонату Житомирської області з армспорту

Наприкінці лютого в Житомирі відбувся чемпіонат області з армспорту, який зібрав понад сотню найсильніших спортсменів зі всіх куточків Житомирщини. В загальнокомандному заліку перемога дісталася Новоград-Волинському району. Команда з Житомира була другою, третіми стали армреслери з Андрушівського району.

2015.03.10 11:54Армспорт

Команда «Здорове місто» взяла участь у чемпіонаті Житомирщини з армспорту

Чемпіонат області з армреслінгу серед дорослих, який відбувся в Житомирі в суботу, 28 лютого, зібрав понад сто спортсменів з усіх куточків Житомирщини

2015.03.02 12:25Армспорт

Новоград-Волинський клуб «Фенікс» виховує чемпіонів

У суперництві з командами Житомирського та Потіївського інтернатів на кубку області з армспорту серед юніорів, що проходив у Житомирі, новоград-волинці здобули сім призових місць

2014.12.22 09:32Армспорт

Житомиряни завоювали три золоті медалі на кубку України з армспорту в Харкові

Житомирські спортсмени здобули п\'ять медалей на кубку України з армспорту, який відбувся 1-2 листопада у Харкові

2014.11.14 05:54Армспорт

Результати виступів Житомирських спортсменів на І-му чемпіонаті світу з армспорту серед інвалідів

У м. Пуцьк (Республика Польща) у період 07 по 12 жовтня 2014 року проходив І-ший чемпіонат світу з армспорту серед спортсменів-інвалідів. У змаганнях взяли участь спортсмени із 13 країн світу: Польщі, Росії, Індії, Бразилії, Канади, Білорусії, Казахстану, Норвегії, Коста-Ріки, Узбекистану, Таджикістану, Німеччини та України. Про це повідомляє Департамент сім\'ї, молоді і спорту Житомирської ОДА.

2014.10.15 02:34Армспорт

Житомирянин Олександр Рассохін завоював срібло і бронзу на чемпіонаті України з армспорту

14 березня у Харкові завершився Чемпіонат України з армспорту за участю понад 200 спортсменів з 19 областей України

2014.03.18 09:56Армспорт

В Житомирі відбувся чемпіонат області з армспорту серед юніорів

Понад 120 спортсменів взяли участь у чемпіонаті Житомирської області по армспорту серед юніорів, який 16 лютого відбувся в житомирському ресторані «Арарат»

2014.02.19 01:00Армспорт

В Житомирі відбувся чемпіонат області з армспорту

Більше 150 спортсменів взяли участь у чемпіонаті Житомирської області з армспорту, який 1-2 лютого відбувся в Житомирі

2014.02.04 11:44Армспорт