1 2 3 4 5 6

Армспорт

У Житомирському військовому інституті відбувся чемпіонат області з армспорту

17.02.2021 18:08Армспорт

На спортивній базі Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова пройшов чемпіонат Житомирської області з армспорту серед дорослих. Про це повідомляє АрміяІnform.

У змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів із 7 районів та міст Житомирщини.

kv-bYe-P4f3k-8CbW8xGntUK30NekzcKtdFBH7U_uTxa6ICIulUDPjwPRIlrRIFn1nZ3uw7AxNj4CLnaqWIR8KA1OeilIX6dSv29R1JaHXxd0g8q9C59Y3mf4US7eBA7i_-7DAXt

Зокрема у складі команди м. Житомир у чемпіонаті змагалися 22 курсанти інституту. Майже кожен другий із спортсменів у погонах виборов призове місце. Так, переможцями і призерами чемпіонату стали сержант Микола Потійчук (І місце у ваговій категорії до 80 кг), курсанти Володимир Серпутько та Анна Зіненко (ІІ місця у вагових категоріях до 75 та до 55 кг), а також курсанти Дмитро Кузмінський, Олександр Боснюк, Тимур Атрощенко, Максим Соболь, Дмитро Краштан та Дмитро Кузнєцов, які посіли ІІІ місце, кожен у своїй ваговій категорії.

gQLPDSJQRrCAfYr4QoPXPy8YU_tXg9WfH3kVboVm87wE2vwFndg1WH3ZzrRjSXdy7hvqTEbeLdoFhXL3Wwo1Ls_Cc5Gpl_g9FnH_AKvNCo4KixSeR79KLkl1RirfDp3WFcZAfjML

– Армспорт у нашому військовому інституті розвивається вже не перше десятиріччя, – розповідає доцент кафедри фізичної підготовки заслужений майстер спорту України, заслужений тренер України з гирьового спорту підполковник Василь Пронтенко. – Дуже сильною школа армспорту була у 90-ті роки, ще під час мого навчання, а потім ми зробили неабиякий поступ у розвитку цього виду спорту, вже починаючи приблизно з 2011-2012 року. У 2016-2017 роках тренування набрали піку, і ми вже стали готові до чемпіонатів не лише України, а й Європи.

HOZZQsbtkOFbgS4GOVYh3wQq3Rueqy84AgJJICfWp3SIPk3WWckXfRBE4qKlWFqDXYCAPI01D9elod2zFX--hXXJMOEhirKYd94E9FK8z-3bn3vVG_eHRL3fHZ6Q90tUILahW1Gp

Також викладач розповів, що за ці роки у військовому інституті виховали одного майстра та 12 кандидатів у майстри спорту з армспорту. Із них чемпіонами України в різних вагових категоріях ставали четверо, а призерами – більше ніж 10 спортсменів.