1 2 3 4 5 6

Армспорт

В Житомирі відбувся чемпіонат області з армспорту серед юніорів та юніорок. Результати

16.03.2016 11:21Армспорт

Більше 110 спортсменів взяли участь у чемпіонаті Житомирської області з армспорту серед юніорів та юніорок до 21 року, який 12-13 березня відбувся в спортзалі Житомирського технологічного університету. Ці змагання стали відбірковими на чемпіонат України. 

У командному заліку перемогу свткували спортсмени Новоград-Волинського району. Другими були представники Житомира. Трійку лідерів закривають спортсмени з міста Новоград-Волинський. 

Призери й переможці змагань в індивідуальному заліку:

Вагова категорія 50 кг (юніорки)

1 місце - Власюк Вєроніка (1997р.н., Житомир, тренер - Пронтенко В.В.)
2 місце - Приймак Вікторія (2000р.н., Нов-Волинський р-н, ДЮСШНВрр, Лукянчук В.О.)
3 місце - Шмат Іванна (2001р.н., Нов-Волинський, ЖОДЮСШІ, Селіхов І.О.)

Вагова категорія 55 кг (юніорки)

1 місце - Гаєвська Оксана (1999р.н., Андрушівський р-н, АндрДЮСШ, Затилюк Г.П.)
2 місце - Бессальнова Олеся (2001р.н., м.Нов-Волинський ЖОДЮСШІ Селіхов І.О.)
3 місце - Сусловець Вікторія (2001р.н., Нов-Волинський р-н, ДЮСШНВрр, Лукянчук В.О.)

Вагова категорія 60 кг (юніорки)

1 місце - Лотошко Анастасія (1995р.н., Житомир, Пронтенко В.В.)
2 місце - Радчук Яна (2000р.н., Андрушівський рн, АндрДЮСШ, Затилюк Г.П.)
3 місце - Зіненко Анна (2000 Андрушівський рн, АндрДЮСШ, Затилюк Г.П.)

Вагова категорія 65 кг (юніорки)

1 місце - Коваленко Марина (1997р.н., Андрушівський р-н, АндрДЮСШ, Затилюк Г.П.)
2 місце - Ільчук Раїса (1999р.н., Нов-Волинський р-н, ДЮСШНВрр, Лукянчук В.О.)
3 місце - Бандюкевич Анна (2000р.н., Андрушівський рн, АндрДЮСШ, Затилюк Г.П.)

Вагова категорія понад 70 кг (юніорки)

1 місце - Гайдамака Вєроніка (1996р.н., Андрушівський р-н, АндрДЮСШ, Затилюк Г.П.)
2 місце - Лоханчук Людмила (1998р.н., Андрушівський р-н, АндрДЮСШ, Затилюк Г.П.)

Вагова категорія понад 80 кг (юніорки)

1 місце - Парамій Олена (2002р.н., м.Нов-Волинський, Селіхов І.О.)
2 місце - Туренко Єлизавета (1997р.н., м. Житомир, Пронтенко В.В.)
3 місце - Тишинська Ніна (2002р.н., м.Нов-Волинський, ЖОДЮСШІ, Селіхов І.О.)

Вагова категорія 55 кг (юніори)

1 місце - Ткачук Іван (1998р.н., м.Нов-Волинський, ДЮСШНВрр, Данюк Г.Д.)
2 місце - Маслобойчиков Богдан (1995р.н., Житомир, Пронтенко В.В.)
3 місце - Душко Максим (1995р.н., Черняхівський р-н, Рассохін О.М.)

Вагова категорія 60 кг (юніори)

1 Заредін Микола (1997р.н., Нов-Волинський р-н, ДЮСШНВрр, Данюк Г.Д.)
2 Корчебанов Микола (1997р.н., Нов-Волинський р-н, ДЮСШНВрр, Данюк Г.Д.)
3 Захарчук Іван (1999р.н., Нов-Волинський р-н, ДЮСШНВрр, Данюк Г.Д.)

Вагова категорія 65 кг (юніори)

1 місце - Бичок Іван (1997р.н., Андрушівський р-н, АндрДЮСШ, Затилюк Г.П.)
2 місце - Денисевич Богдан (1997р.н., Ружинський р-н, ЖОДЮСШІ, Рассохін О.М.)
3 місце - Колесник Віталій (1997р.н., Нов-Волинський р-н, Пінчук О.М.)

Вагова категорія 70 кг (юніори)

1 місце - Мамедов Юрій (1997р.н., Любарський р-н, Рассохін О.М.)
2 місце - Микитюк Дмитро (1997р.н., Нов-Волинський р-н, ДЮСШНВрр, Данюк Г.Д.)
3 місце - Дяков Владислав (1997р.н., Житомир, Пронтенко В.В.)

Вагова категорія 75 кг (юніори)

1 місце - Потійчук Микола (1998р.н., Нов-Волинський р-н, ДЮСШНВрр, Данюк Г.Д.)
2 місце - Суходольський Дмитро (1996р.н., Нов-Волинський р-н, ДЮСШНВрр, Пінчук О.М.)
3 місце - Пахомов Олександр (1995р.н., Любарський р-н, Рассохін О.М.)

Вагова категорія 80 кг (юніори)

1 місце - Суходольський Леонід (1995р.н., Нов-Волинський р-н, ДЮСШНВрр, Пінчук О.М.)
2 місце - Гудемчук Євген (1997р.н., Андрушівський р-н, АндрДЮСШ, Затилюк Г.П.)
3 місце - Демянчук Станіслав (1999р.н., Нов-Волинський, Пінчук О.М.)

Вагова категорія 85 кг (юніори)

1 місце - Вітусевич Анатолій (1995р.н., Ружинський р-н, Багішев Є.Я.)
2 місце - Кот Олексій (1996р.н., Нов-Волинський, Данюк Г.Д.)
3 місце - Туровський Денис (1999р.н., Нов-Волинський, Данюк Г.Д.)

Вагова категорія 90 кг (юніори)

1 місце - Конюшевський Владисл (1997р.н., Житомир, Пронтенко В.В.)
2 місце - Греченюк Роман (1996р.н., Коростишівський рн.)
3 місце - Андросович Юрій (1995р.н., Житомир, Пронтенко В.В.)

Вагова категорія +90 кг (юніори)

1 місце - Борсуков Владислав (1995р.н., Коростень, Євстафєв Ю.)
2 місце - Чернявський Андрій (1995р.н., Брусилівський р-н)
3 місце - Сокирко Ярослав (1998р.н., Житомир, Пронтенко В.В.)

Спортивний Житомир

Теги: Житомир 

Схожі новини