1 2 3 4 5 6

Армспорт

В Житомирі відбувся чемпіонат області з армспорту серед юніорів

19.02.2014 01:00Армспорт
Понад 120 спортсменів взяли участь у чемпіонаті Житомирської області по армспорту серед юніорів, який 16 лютого відбувся в житомирському ресторані «Арарат». В цьому турнірі брали участь три чемпіонки України з армсопрту серед дівчат.

Спортсмени змагалися у 10 вагових категоріях ( до 50кг, до 55кг, до 60кг, до 65кг, до 70кг, до 75кг, до 80кг, до 85кг, до 90кг та понад 90кг у чоловіків і понад 80кг у жінок). У кожній категорії оголошувався переможець окремо по правій руці, й окремо по лівій руці. Головним суддею змагань виступив О. М. Россохін.

У ваговій категорії понад 80кг на лівій і на правій руці серед дівчат перемогла Поліщук Світлана, 1997 року народження, з Емільчинського району. Серед чоловіків у ваговій категорії понад 90кг на лівій і на правій руці переміг Ткачук Анатолій, 1993 року народження, з міста Житомир.

У змаганнях між районами Житомирської області беззаперечним переможцем став Новоград-Волинський район.