1 2 3 4 5 6

Армспорт

В Житомирі відбувся чемпіонат області з армспорту. ФОТО

15.02.2016 10:00Армспорт

Чемпіонат Житомирської області з армспорту, який 13 лютого відбувся у Житомирському військовому інституті ім. Сергія Корольова, зібрав більше ста спортсменів з усіх куточків Житомирщини. Тут змагалися як чоловіки, так і жінки, а сам турнір був відбріковим на чемпіонат України серед дорослих, який відбудеться 15-17 березня.

- Це чемпіонат області, він є відбірковим на чемпіонат України серед дорослих, а той, в свою чергу - відбірковим на чемпіонат Європи. Турнір в Житомирі відкриває змагальний сезон в області. Варто додати, що насправді ніяких вікових обмежень тут немає, в нас можуть змагатися і юнаки, і юніори. Ми маємо гарний рівень і сильних спортсменів. Тому змагання будуть цікавими, - прокоментував турнір Олександр Россохін, голова Житомирської обласної федерації армспорту.

За словами Олександра Россохіна, цього року житомирські армфайтери планують планують провести не лише дорослий чемпіонат, а й змагання серед юнаків, юніорів та дітей. 

- Військовий інститут - це один із закладів в Житомирі, де культивується армспорт. Тут гарна база для тренувань і сильні спортсмени. Інститут надає всі умови для тренувань, проведення змагань. Тому вирішили провести змагання саме на його базі, - каже Олександр Россохін.

Спортивний Житомир

Теги: ЖВІДУТ 

Схожі новини