1 2 3 4 5 6

Армспорт

Житомиряни виграли 13 медалей на чемпіонаті Світу з пара-армрестлінгу в Болгарії

18.10.2016 12:08Армспорт

Житомирські спортсмени в складі збірної України виступили на ХІХ Чемпіонаті Світу з пара-армрестлінгу, який відбувся з 01 по 10 жовтня 2016 року у м. Благоєвград, Болгарія. Загалом у змаганнях взяли учась команди з 20 країн світу з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору і слуху.

В особистому заліку українські спортсмени здобули 13 золотих, 8 срібних та 6 бронзових нагород. Приємно, що найбільше медалей завоювали спортсмени саме  із Житомирщини - 9 золотих, 1 срібну та 3 бронзових нагород.

Чемпіонами світу стали Матюк Дарія, Щирська Анна, Сердюков Сергій, Хіміч Олександр на обидві руки та Гуменюк Ігор у боротьбі на ліву руку. Срібло у боротьбі на ліву руку здобув Пінчук Олександр, а бронзу на обидві руки завоював Жаміашвілі Леван та Гуменюк Ігор на праву руку.

3 місце - Болгарія

Збірна України вперше піднялась на першу сходинку на Чемпіонаті світу у командній першості.

Чоловіча збірна у командному заліку стала першою, а командне золото завоювали - Зєнченко Олександр, Луцишин Дмитро, Пінчук Олександр, Гуменюк Ігор, Сердюков Сергій, Жаміашвілі Леван та Хіміч Олександр.

У командній першості серед жінок Україна стала срібними призерами - Матюк Дарія та Щирська Анна.

Спортсменів до змагань підготували старший тренер збірної області, заслужений тренер України - Данюк Генадій та тренери Харковець Олександр, Опанчук Денис, Мінгазов Руслан, Захарчук Віктор, Селіхов Ігор, Лук’янчук Володимир, Рассохін Олександр.
Житомирський регіональний центр «Інваспорт» вітає спортсменів та їх тренерів з перемогою на чемпіонаті світу та маємо надію на включення пара-армрестлінгу до програми Паралімпійських ігор-2020.