1 2 3 4 5 6

Армспорт

Житомиряни завоювали три золоті медалі на кубку України з армспорту в Харкові

14.11.2014 05:54Армспорт
Житомирські спортсмени здобули п'ять медалей на кубку України з армспорту, який відбувся 1-2 листопада у Харкові. Одразу два золота - у Олександра Россохіна (спортклуб Фенікс, ФСТ Спартак). Він став кращим у ваговій категорії 60 кілогарам, вигравши у суперника як на правій, так і на лівій руці. Ще одну золоту медаль у ваговій категорії 70 кілогам (правою рукою) завоював вихованець Рассохіна Леонід Циба (спортклуб Фенікс, ФСТ Спартак). А от іншою, лівою рукою, Циба показав гірший результат, але цього вистачило для бронзи. Срібним призером у категорії 110 кг (права рука) став наш Анатолій Ткачук.

В підсумку збірна Житомисрької області стала восьмою в загальнокомандному заліку. Перше місце посіла команда Харківської області, яка завоювали 23 медалі (10 зол., 7 сер., 6 бронз.). Друге місце - у постійно прогресуючої Полтавської області - 18 медалей (5 зол., 5 сер., 8 бронз.) І третє місце у команди з м Києва 13 медалей (2 зол., 8 сер, 3 бронз.).

Всього в змаганнях взяли участь 226 спортсменів з 17 регіонів України та АР Крим.

Змагання пройшли організовано, в кожній ваговій категорії було багато цікавих поєдинків. Кубок України відрізняється від інших всеукраїнських змагань тим, що є прекрасна можливість поборотися спортсменам різних вікових груп один з одним. Юнаки та юніори дали справжній бій своїм більш досвідченим суперникам.