1 2 3 4 5 6

Армспорт

Житомирянин Дмитро Луцишин візьме участь у чемпіонаті світу з армспорту в Польщі

03.11.2015 02:49Армспорт

Студент Житомирського національного агроекологічного університету Дмитро Луцишин візьме участь у чемпіонаті світу з армспорту, що відбудеться у Польщі в листопаді 2015 року. Про це повідомляє прес-служба університету.

Дмитро Луцишин почав професійно займатися армспортом та пауерліфтингом з 2012 року, але обрав професію бухгалтера. Закінчив Кам'янець-Подільський планово-економічний технікум-інтернат, вступив до ЖНАЕУ. 

Дмитро розповідає, що весь вільний від занять час проводить на тренуваннях. Це те, що він робить із задоволенням, хоча доводиться багато працювати. Але хлопець щасливий, бо має змогу займатися тим, що справді подобається. Вираз Конфуція «оберіть собі роботу до душі, і вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті» – саме про нього. Адже спортом займається для душі, про що і свідчать його досягнення та здобутки: 

Дмитро - кандидат у майстри спорту України з паурліфтингу, срібний призер чемпіонату України на ліву руку і бронзовий призер чемпіонату України на праву руку; кандидат у збірну України з армспорту; учасник чемпіонату світу з армрестлінгу, що проходив у жовтні 2014 року в Польщі (м. Пуцк) – 10 місце; учасник чемпіонату Європи з армспорту у червні 2015 року в Болгарії (м. Софія), де зайняв 5 місце; чемпіон області серед спортсменів з УОРА. 

За свої досягнення та здобутки він завдячує к. н. з фіз. Вих.. Бойку Дмитру Володимировичу, тренеру Мінгазову Руслану Ріфовичу, головному тренеру збірної Житомирської області, заслуженому тренерові України, чемпіону світу з армспрорту Данюку Геннадію Дмитровичу.

Спортивний Житомир

Теги: ЖНАЕУ 

Схожі новини