1 2 3 4 5 6

Авто/мото

Більше сотні спортсменів візьме участь у змаганнях з мотокросу на Житомирщині. Анонс

03.10.2018 10:15Авто/мото

У неділю, 7 жовтня, поблизу села Клітчин під Житомиром відбудеться відкритий чемпіонат області з мотоциклетного спорту імені С.П. Корольова, а також останній етап Кубку України з цього виду спорту. Офіційне відкриття змагань заплановане на 10.30, потім почнуться заїзди.

Про це повідомляє прес-служба Житомирської міської ради.

«Останній етап Кубку України з мотокросу відбудеться 7 жовтня, а вже за тиждень у Ірпені буде фінал. Це високий рівень змагань, кінець сезону. Ми добре підготували мототрек. Буде дуже цікаво, участь підтвердили багато спортсменів. Ми очікуємо більше сотні учасників», – розповів організатор змагання Олександр Бочковський.

За його словами, на змагання приїдуть навіть спортсмени з-за кордону.

«Вже підтвердив участь 13-річний італієць, який разом з батьком брав участь у змаганнях минулого року. Їм тоді дуже сподобалося і вони знову їдуть в Житомир. Хлопчик паралельно бере участь у чемпіонатах Італії та України. Також підтвердив участь учасник з Білорусі», – розповів організатор.

Участь у змаганнях з мотокросу беруть попередньо зареєстровані спортсмени, які мають ліцензію, форму, мотоцикл та відповідну підготовку. Але також є можливість зареєструватися безпосередньо на місці перед початком змагань.

«Запрошуємо всіх! Особливо вболівальників. Житомирська команда ретельно готується. Цей етап вкрай важливий для них, бо в нас вже є певні здобутки у цьому сезоні. Всі хлопці стараються, хочуть виступити достойно, тому підтримка житомирян дуже важлива», – додав Олександр Бочковський.

Спортивний Житомир

Схожі новини