1 2 3 4 5 6

Баскетбол

​Баскетболісти “Львівської політехніки” їдуть до Житомира (фото)

Вже в цю суботу, 19 жовтня 2019 року, в Житомирі відбудеться перша гра другого туру Вищої Ліги з баскетболу серед чоловічих команд. Противником БК “Житомир” стане баскетбольний клуб “Львівська політехніка”. Баскетбольний клуб Львова вже встиг зіграти та обмінятись перемогами в першому турі Вищої ліги.

2019.10.17 14:40Баскетбол

В Житомирі відбудеться другий тур Вищої ліги з баскетболу. Анонс

Цими вихідними, 19-20 жовтня 2019 року, БК “Житомир” прийматиме у другому турі Вищої ліги Чемпіонату України з баскетболу БК “Львівська політехніка”. Гратимуть житомирський та львівський клуби в спорткомплексі ЖДУ ім. Івана Франка, вул. В.Бердичівська, 40.

2019.10.17 11:06Баскетбол

В Житомирі відбудеться турнір ветеранів баскетболу пам’яті Г.С. Чечури​. Анонс

В місті Житомирі 18-20 жовтня 2019 року відбудеться традиційний турнір серед команд ветеранів баскетболу віком від 60-ти років. Турнір присвячений пам’яті чемпіона світу 1967 року, заслуженого майстра спорту Геннадія Семеновича Чечури. Місце проведення: спортивний зал Житомирського автодорожнього коледжу, вул. В.Бердичівська, 2.

2019.10.17 10:27Баскетбол

БК Житомир дебютував у Вищій баскетбольній лізі України

Минулими вихідними, 12-13 жовтня, БК Житомир стартував у Вищій баскетбольній лізі України. Дебют видався неоднозначним для нашої команди. З одного боку житомиряни програли обидва поєдинку БК Рівне, з іншого - показали непогану гру і характер, поступившись лише декількома очками в кожній зустрічі.

2019.10.15 13:44Баскетбол

​Вища ліга баскетболу. Новий сезон 2019/20 у питаннях і відповідях

Вже цими вихідними, 12-13 жовтня, стартує чемпіонат України з баскетболу серед команд чоловіків у Вищій лізі. Про те, які зміни сталися в дивізіоні, які команди виступатимуть, якою цього сезону стала система розіграшу, розповіла заступник Генерального секретаря Федерації баскетболу України Лариса Шабанова.

2019.10.11 10:32Баскетбол

​БК Житомир зіграє в першому турі Вищої Ліги з рівненським клубом. Анонс

Вже цими вихідними, 12-13 жовтня житомирський баскетбольний клуб стартує у Вищій Лізі серед чоловічих команд сезону 2019/20 рр. Перша гра буде між рівненським БК “Рівне - ОШВСМ” та БК “Житомир”. Дебютант Житомира вирушить до Рівного, де відбудуться ігри першого туру.

2019.10.10 14:22Баскетбол

Головний тренер БК Житомир Юрій Горенков: Маю свою ІТ компанію і планував зав’язати з баскетболом ​

Вже 12-13 жовтня, БК Житомир дебютує у вищій баскетбольній лізі України під керівництвом нового тренера – успішного житомирського баскетболіста та власника IT компанії Юрія Горенкова. Ми поспілкувались з Юрієм і запитали про підготовку до Вищої ліги та очікування від житомирського клубу, та як вдається поєднувати тренерську та основну види діяльності.

2019.10.10 13:31Баскетбол

Кубок України з баскетболу: затверджено розклад матчів 1/16 фіналу. БК Житомир стартує 27 жовтня

Стартував розіграш Кубка України сезону-2019/20 серед команд чоловіків. Зіграно матчі кваліфікаційного етапу. На черзі стадія 1/16 фіналу.

2019.10.10 10:07Баскетбол

БК “Житомир” стартує у Вищій Лізі. Календар

Вже на наступні вихідні, 12-13 жовтня, житомирський баскетбольний клуб стартує у Вищій Лізі серед чоловічих команд сезону 2019/20 рр. Перша гра буде між рівненським БК “Рівне - ОШВСМ” та БК “Житомир”.

2019.10.02 11:39Баскетбол

Став відомий перший суперник чоловічого БК “Житомир” у Чемпіонаті України з баскетболу

Перші матчі у новому Чемпіонаті України у Вищій лізі чоловічий клуб БК “Житомир” зіграє проти БК “Рівне”, господарів майданчику. Ігри відбудуться 12 та 13 жовтня у Спорткомплексі Рівного “ДЮСШ-4”. Орієнтовний початок поєдинків о 17:00 та 13:00 відповідно. Наразі, це єдина остаточна інформація, щодо розкладу матчів у Вищій лізі.

2019.09.20 13:31Баскетбол

​Баскетбольний клуб “Житомир” в оновленому складі: нові гравці та головний тренер

У цьому сезоні БК “Житомир” буде виступати у Вищій лізі. І, буквально, нещодавно в складі клубу завершили селекцію гравців. На даний момент, БК “Житомир” укомплектований на 80%. Йде перегляд з підбору гравців на першу та другу позиції. Ще ведуться переговори з декількома гравцями, але основний кістяк команди вже є.

2019.09.18 16:09Баскетбол

​БК “Житомир” cтав чемпіоном турніру пам'яті Бориса Когана

У Вінниці, з 13 по 15 вересня, відбувався всеукраїнський турнір з баскетболу серед чоловічих команд, присвячений пам’яті професора Бориса Когана. Чемпіонський кубок здобув баскетбольний клуб Житомира з фінальним рахунком – 79:87 очків, за керівництва нового головного тренера – Юрія Горенкова.

2019.09.16 14:49Баскетбол

​Житомирська команда СК Каліпсо здобула срібло в турнірі з баскетболу

В Броварах, 14 вересня відбувся "Баскетбольний марафон" з нагоди святкування Дня фізичної культури та спорту. Участь в баскетбольному турнірі взяла житомирська команда СК Каліпсо. І виборола друге місце, поступившись у фіналі суперникам-киянкам.

2019.09.16 12:28Баскетбол

БК Житомир та БК Коростень дізналися перших суперників в Кубку України з баскетболу

У понеділок, 9 вересня, відбулося жеребкування 1/16 фіналу чоловічого Кубка України, в якому братимуть участь команди Першої, Вищої ліг та Суперліги Парі-Матч.

2019.09.09 17:37Баскетбол

Бердичівські баскетболістки зіграли у складі збірної України

Дві талановиті бердичівські баскетболістки, вихованки ДЮСШ імені Віталія Лонського, підопічні тренера-виклада Катерини Побережної – Дар’я Кононученко та Поліна Корбут зіграли у складі збірної України.

2019.09.05 11:14Баскетбол

Бердичівлянка Аріна Білоцерківська повернулася грати до «Відзева» з Польщі

Бердичівська баскетболістка Аріна Білоцерківська (дівоче призвіще – Лисюк) підписала контракт з командою «Відзев» з міста Лодзь, яка виступає у Чемпіонаті Польщі.

2019.08.21 11:39Баскетбол

На Житомирщині в літньому баскетбольному таборі Let’s go ​​готувались до нового сезону

У Зарічанах на Житомирщині працює літній баскетбольний табір Let’s go. У ньому вже встигли підготуватися 63 баскетболістки з Житомира, Коростишева та Фастова.

2019.08.19 11:13Баскетбол

​Житомирянки виграли міжнародний турнір з баскетболу в Німеччині

Юні баскетболістки Житомира перемогли на турнірі з баскетболу, який відбувся наприкінці липня в Німеччині. Наше місто представляли вихованки тренерів Олексія Мазура та Катерини Журби.

2019.08.07 16:34Баскетбол

Житомирянка Тетяна Курило виграла чемпіонат світу з баскетболу

Житомирянка Тетяна Курило у складі Національної збірної України 45+ виграла Чемпіонат Світу з баскетболу серед ветеранів, який на початку серпня відбувся у Фінляндії.

2019.08.07 11:54Баскетбол

Житомирська жіноча команда СК Каліпсо виборола бронзу на Суперфіналі чемпіонату України зі стрітболу 3х3

Визначились переможці Суперфіналу чемпіонату України УСЛ 3х3, який відбувся Кам’янському 3 серпня.

2019.08.05 11:41Баскетбол