1 2 3 4 5 6

Баскетбол

​Житомирянки виграли міжнародний турнір з баскетболу в Німеччині

07.08.2019 16:34Баскетбол

Юні баскетболістки Житомира перемогли на турнірі з баскетболу, який відбувся наприкінці липня в Німеччині. Наше місто представляли вихованки тренерів Олексія Мазура та Катерини Журби. Дівчата змагалися у віковій категорії 2007-2009 р.н.

У фіналі житомиряки з рахунком 56:48 здолали збірну командру міста Lauf та стали чемпіонками у віковій категорії 2007-2009 р.н.

Зауважимо, що житомирські баскетболістки були єдиними іноземцями на чемпіонаті.

За словами тренера - Олексія Мазура, перемогти допомогли командна взаємодія та індивідуальні рішення гравців:

- Поїздку до Німеччини планували близько двох місяців. Вона була приватною. Змагання не включені в календар заходів. Тому їхали за власний кошт. Через це не всі змогли поїхати з основного складу команди. Дорога була комфортною. Умови проживання сподобались. В Європі поширена практика розселяти спорстеменів у спорзалах. І це було в новинку для житомирських спортсменів, але умови були комфортними. Надавали гімнастичні мати та спальники.

По завершенню чемпіоната в Німеччині, по дорозі додому, житомирські команди заїхали у Прагу (Чехія) та відвідали зоопарк.

- З середини серпня у баскетболістів починається підготовка до Чемпіонату України. В цьому році плануються ігри між вихованцями 2005, 2007 та 2008 р.н. у всеукраїнській юнацькій баскетбольній лізі, та 2006+ р.н. - у тренера Катерини Журби. Також є у планах грати у цій віковій категорії в ЮБЛКО (Юнацька баскетбольна ліга Київської області, - розповів Олексій Мазур.

Спортивний Житомир, Інна Солодка

Теги: Олексій Мазур Катерина Журба ВЮБЛ діти 

Схожі новини