1 2 3 4 5 6

Баскетбол

​БК “Житомир” cтав чемпіоном турніру пам'яті Бориса Когана

16.09.2019 14:49Баскетбол

У Вінниці, з 13 по 15 вересня, відбувався всеукраїнський турнір з баскетболу серед чоловічих команд, присвячений пам’яті професора Бориса Когана. Чемпіонський кубок здобув баскетбольний клуб Житомира з фінальним рахунком – 79:87 очків, за керівництва нового головного тренера – Юрія Горенкова.

Загалом, у змаганнях взяли участь чотири команди: «Інваспорт-ДОС ДЮСШ» (м. Дніпро), «Вінницькі зубри» (м. Вінниця), «ОНМУ-Водник» (м. Одеса), БК «Житомир» (м. Житомир). Ігри турніру відбувались у спортивному корпусі ВНМУ ім. М. І. Пирогова.

В п’ятницю, 13 вересня, о 16:00 була перша гра між «ОНМУ-Водник» та БК «Житомир», в якій житомиряни здобули легку перемогу над одеситами. Хлопці БК “Житомир” успішно впоралися з їх зоною захисту, забили вільні кидки, що у підсумку позначилося на результаті.

Друга гра відбулась в суботу, 14 вересня, між БК «Житомир» та «Інваспорт». Житомирський клуб не впорався з поставленим завданням: утримати великих гравців команди суперника. Тому і програв команді з Дніпра.

Після програної гри ми разом провели аналіз. Кожен гравець отримав чітку установку на дану гру. З чим хлопці успішно впоралися, за рахунок чого ми і перемогли”, - розповів нам нинішній головний тренер клубу “Житомир”, Юрій Горенков.

У фінальній грі, в неділю 15 вересня, грали «Вінницькі Зубри» та БК «Житомир». Житомирський клуб переміг з фінальним рахунком 79:87, і стала чемпіоном турніру.

За словами головного тренера БК “Житомир” – Юрія Горенкова, участь в турнірі житомирський клуб спершу розглядав, як можливість зігратись та потренуватись. Адже на даний час склад клубу частково укомплектований, відбулись зміни. Та, виявилось, що з першою перемогою в турнірі над одеською командою «ОНМУ-Водник», хлопці БК “Житомир” можуть претендувати на першість.

Також, БК “Житомир” – чемпіони турніру з баскетболу серед чоловічих команд, були приємно вражені дружньою атмосферою під час ігор. Вболівальники у Вінниці підтримували усі команди. Від чого склалось враження, що усі прийшли і грати, і вболівати за хороший та гарний баскетбол.