1 2 3 4 5 6

Баскетбол

Бердичівські баскетболістки успішно виступають на Всеукраїнських змаганнях

20.05.2019 17:45Баскетбол

У місті Полтаві відбувся черговий тур Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги (ВЮБЛ – Чемпіонат України) серед дівчат 2007 року народження та молодших. Бердичів представляла команда ДЮСШ імені Віталія Лонського (тренер – Катерина Побережна). Їх суперниками були команди з Нововолинського, Рівного та Житомира.

У першій грі наші землячки перемогли команду ЖОДЮСШ «Юність» з рахунком 58-53, далі бердичівлянки здобули перемоги над командами з Нововолинська та Рівного.

За підсумками змагань бердичівські баскетболісти зайняли друге місце у груповому турнірі та здобули право зіграти у фінальному раунді Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги.

Склад ДЮСШ Бердичів імені Віталія Лонського: Єлизавета Бойко, Іванна Баришполець, Вікторія Ніколайчук, Анастасія Шашкова, Таісія Климчук, Валерія Жук, Єлизавета Соколецька, Дар'я Кравченко, Мирослава Якименко, Діана Дугінова, Діана Скальська, Юлія Бондарчук. Тренер – Катерина Побережна.

Проводиться набір дівчаток для зайняття баскетболом віком 2007 року народження та молодших. За детальнішою інформацією звертатися за телефоном: (093) 762-63-04 або у ДЮСШ імені Віталія Лонського (вул. Європейська, 35).

за матеріалами Ріо-Бердичів

Спортивний Житомир

Теги: ВЮБЛ ЖОДЮСШ Юність ДЮСШ імені Віталія Лонського Бердичів 

Схожі новини