1 2 3 4 5 6

Баскетбол

Бердичівські баскетболістки - серед найкращих в Україні

27.11.2020 09:06Баскетбол

У Києві з 13 по 19 листопада відбулися навчально-тренувальні збори жіночої збірної України до 16 років. Під керівництвом головного тренера Лариси Єщенко на збір було викликано чотирнадцять найкращих баскетболісток України серед цієї вікової категорії, серед них вихованка ДЮСШ імені Віталія Лонського, підопічна тренера-викладача Катерини Побережної - Поліна Корбут.

Також відбувся черговий тур Суперліги – Чемпіонату України з баскетболу серед жіночих команд. У зв’язку з карантинними обмеженнями усі матчі відбуваються без глядачів. У складі БК «Франківськ-НПУ» з міста Івано-Франківськ виступає бердичівська баскетболістка Аріна Білоцерківська (дівоче прізвище – Лисюк).

«Франківськ-НПУ» у домашньому турі двічі зіграв проти однієї з найсильніших команд України – «Київ-Баскет». У обох матчах «Київ-Баскет» переміг. А у складі «Франківськ-НПУ» однією з найкращих була Аріна Білоцерківська, яка у першій грі здобула 19 пунктів, а у другій грі – 11 пунктів.

У цьому сезоні «Франківськ-НПУ» провів 8 матчів, наша землячка є лідером команди за результативністю, здобуваючи в середньому 16 пунктів за гру, та лідером за кількістю передач, здобуваючи в середньому 4 передачі за гру.

за матеріалами Ріо-Бердичів

Спортивний Житомир

Теги: Бердичів 

Схожі новини