1 2 3 4 5 6

Баскетбол

Бердичівські баскетболістки зіграли у складі збірної України

05.09.2019 11:14Баскетбол

Дві талановиті бердичівські баскетболістки, вихованки ДЮСШ імені Віталія Лонського, підопічні тренера-виклада Катерини Побережної – Дар’я Кононученко та Поліна Корбут зіграли у складі збірної України.

Дар’я Кононученко у складі збірної України до 16 років взяла участь у дивізіоні Б Чемпіонату Європи. Українки посіли підсумкове сьоме місце. Для Дар’ї Кононученко це були перші серйозні змагання після операції на коліні.

Поліна Корбут у складі збірної України до 14 років взяла участь у Міжнародному турнірі, який відбувся в Словенії. Цей турнір сміливо можна назвати неофіційною першістю Старого Світу для молодших кадетів. У Словень Градеці українки посіли 6 місце з 10-ти учасників, здобувши три перемоги (62:61 Хорватія, 61:43 Північна Македонія, 65:43 Ізраїль), і зазнавши трьох поразок (60:67 і 55:61 від Латвії, 55:66 від Угорщини).

Поліна Корбут провела ці змагань на досить пристойному рівні. У матчі проти Хорватії наша землячка набрала найбільше залікових пунктів у складі збірної України – 12, і саме вирішальні два пункти Поліни допомогли збірній Україні перемогти Хорватію, яка, у підсумку, здобула перше місце на турнірі. У матчі проти Ізраїлю наша землячка набрала 10 залікових пунктів.

за матеріалами Ріо-Бердичів

Спортивний Житомир

Теги: Бердичів 

Схожі новини