1 2 3 4 5 6

Баскетбол

БК Житомир двома перемогами стартував у новому сезоні Вищої баскетбольної ліги України

19.10.2020 16:26Баскетбол

Минулого вікенду, 17-18 жовтня, БК Житомир стартував у новому сезоні Вищої баскетбольної ліги України. Перший тур наші баскетболісти відіграли на виїзді проти дублерів "Черкаських Мавп", здобувши дві перемоги з рахунками 87:79 та 82:75.

- Головною проблемою нашої команди став підбір (55 за Мавпами проти наших 41 в суботу та в неділю 54 VS 45) Далася взнгаки незігранність гравців, адже житомиряни дещо оновили склад і грали "з чистого аркуша". Новачками команди стали Іван Чмиренко, Олексій Чигринов та Олексій Соловйов. Також повернувся до наших лав Станіслав Алексейчик.

Як позитив головний тренер БК Житомир Юрій Горєнков відмітив гарний рух м'яча в команді та велику кількість результативних передач (17.10 - 19, лідер Роман Дмитренко (5), 18.10 - 16, лідер Роман Дмитренко (5)).

Слід відмітити і гру суперника - незважаючи на молодший середній вік, Мавпи-2 демонстрували гідний опір досвідченності БК Житомир. Так у другій грі доля перемоги вирішувалася на останніх секундах і лише завдяки характеру наша команда довела матч до позитивного для нас результату.

Найрезультативнішим гравцем суботи став Олексій Соловйов, а неділі - Іван Чмиренко.

Спортивний Житомир

Теги: БК Житомир 

Схожі новини