1 2 3 4 5 6

Баскетбол

​БК Житомир підпише меморандум про співпрацю з Житомирською міською радою

23.12.2019 13:31Баскетбол

У Житомирській міській раді планують підписати меморандум про співпрацю з БК “Житомир”. Ним буде передбачено напрями співробітництва БК “Житомир” з виконавчою владою Житомирської міської ради. Розгляд проекту рішення відбудеться на засіданні.

Підпишуть меморандум співпраці президент ГО “Баскетбольний клуб 2000” – Денис Апарін та міський голова – Сергій Сухомлин. Відповідальною за виконання рішення призначили заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Марію Місюрову. Відповідний проект рішення на сайті Житомирської міської ради.

З проекту рішення (додатку) про напрямки співпраці:

Напрями співробітництва Сторін Для виконання цього Меморандуму Сторони визначають наступні сфери співробітництва:

1. Розробка та реалізація програм розвитку професійного баскетболу.

2. Включення соціально орієнтованих проектів ГО «Баскетбольний клуб Житомир 2000» до відповідних цільових програм у порядку, визначеному чинним законодавством України та рішеннями Житомирської міської ради, її виконавчого комітету.

3. Сприяння у налагодженні партнерських відносин ГО «Баскетбольний клуб Житомир 2000» щодо організації та проведення змагань чемпіонатів, кубків першості, всеукраїнських та міжнародних змагань, інших змагань та спортивних заходів на базі спортивної інфраструктури об’єднаної територіальної громади.

4. Спільна розбудова та модернізація спортивної інфраструктури Житомирської міської об’єднаної територіальної громади.

5. Всебічна підтримка якісного тренувального процесу та участі у змаганнях команди БК "Житомир". "

Спортивний Житомир, Інна Солодка


Теги: БК Житомир міська рада 

Схожі новини