1 2 3 4 5 6

Баскетбол

​БК Житомир пройшов в чверть фіналу Кубку України з баскетболу

25.11.2019 10:58Баскетбол

Баскетбольний клуб Житомира зіграв цієї неділі, 24 листопада матч-відповідь 1/8 Кубку України з баскетболу серед чоловічих команд. БК "Житомир" приймав БК "Хімік-2" з Южного. Гра завершилась рахунком 95:81, на користь житомирських баскетболістів. В результаті, БК "Житомир" проходить в чверть фіналу Кубку України з баскетболу.

Початок гри проти БК "Хімік-2" був не надто вдалим, за інформацією сторінки БК "Житомир". Рахунок першої чверті гри 18:33. І все через пробіли в захисті. Та вже за звичкою, БК "Житомир" зібрався у другому періоді і почав ефективний наступ. Житомирські баскетболісти зміцнивши свій захист, реалізували високий відсоток влучних кидків та ефективного завершили атаки. Це скоротило відставання до 3 очок перед великою перервою.

І далі БК "Житомир", не збавляючи темп, стрімко атакував і влучно цілив триочковими. Не забував і про цупкий захист. І гості почали робити втрати і все частіше не влучали в кошик. Гра завершилась перемогою БК Житомир, з рахунком 95:81.

Найбільш активними серед гравців БК "Житомир" були: Вадим Довідний - 7 результативних передач та 15 очок; Роман Дмитренко - 3 підбори, 3 перехоплення, 2 результативні передачі, 2 очки; Дмитро Кравченко - 3 підбори, 1 перехоплення, 14 очок; Владлен Бережний - 13 підборів, 2 перехоплення, 2 результативні передачі, 16 очок, 2 блок-шоти; Крістіан Луговцов - 1 результативна передача, 2 очки; Кирило Корчагін - 3 підбори, 7 очок; Олександр Рихлюк - 14 підборів, 3 перехоплення, 2 блок-шоти, 5 очок; Олександр Кодола - 4 підбори, 1 результативна передача, 3 очки; Євген Болоценко - 3 підбори, 1 результативна передача, 28 очків; Михайло Нейжмак - 2 підбори, 1 блок-шот, 3 очки.

Результат ігор Кубку України. 1/8 фіналу

I гра - (16.11.19) БК Хімік-2 (Южне) — БК Житомир, 81:81 (21;18;27;15) / (20;13;16;32);

II гра (24.11.19) БК Житомир — БК Хімік-2 (Южне), 95:81 (18;28; 25; 24) / (33; 16;8;14).

Нагадаємо, що першу гру 1/8 Кубку України з баскетболу БК Житомир зіграв внічию.