1 2 3 4 5 6

Баскетбол

БК Житомир вдома двічі поступився бронзовому призеру Вищої баскетбольної ліги України

12.11.2019 11:53Баскетбол

У суботу та неділю, 9-10 листопада, відбулися поєдинки четвертого туру регулярного чемпіонату Вищої ліги. У Житомирі наші баскетболісти двічі поступилися одному із фаворитів сезону - Тернопіль-ТНЕУ.

Тернополянам черговий раз стали в нагоді довга лава запасних та активна ротація складу, яку проводить Дмитро Забірченко: у другому поєдинку з Житомиром, який перша команда групи виграла з гандикапом у 17 балів, колишній капітан національної збірної України задіяв кожного з 12 виконавців, що потрапили до заявки на матч, і всі вони провели на майданчику щонайменше десять хвилин.

Але варто додати, що житомиряни теж виглядали достойно, граючи практично на рівних із більш досвідченим та іменитим суперником. В першому поєдинку наші баскетболісти потужно стартували, вигравши першу чверть, хоча і не змогли витримати вискойи темп та дещо підсіли далі, хоча й не відставали особливо від суперника. Все вирішили останні хвилини, де більш досвідчені гості зуміли втримати невелику перевагу. Старт другого матчу так само був за господарями, але ще до кінця чверті гості зуміли не лише відіграти шість очок, а й вирватися вперед. Далі боротьба теж йшла на рівних, але знову більш досвідчені тернопляни змогли отримати перемогу.

Результати всіх матчів четвертого туру у групі 2:

Житомир – Тернопіль-ТНЕУ - 83:88 (18-17 17-23 23-26 25-22)
Житомир – Тернопіль-ТНЕУ - 86:103 (18-28 25-26 17-29 26-20)

Старий Луцьк – Хімік-2 70:92, 72:70;

ДіДіБао – Рівне 78:84, 65:85.

Після вдалого виїзду до Кам’янця-Подільського Рівне залишається єдиною командою Вищої ліги із стовідсотковим показником перемог – і поступається Тернополю-ТНЕУ у турнірній таблиці лише через меншу кількість зіграних поєдинків. Втім, на срібного призера минулорічної першості чекає дуже складний проміжок календаря: до Нового року йому послідовно доведеться зіграти вдома зі Старим Луцьком, а також проти Химіка-2 та тернополян на виїзді.

Натомість БК Житомир черкає зустріч із дублем "Черкаських мавп" та ДіДіБао (Кам'янець-Подільський).

за матеріалами: fbu.ua