1 2 3 4 5 6

Баскетбол

​БК Житомир відіграли черговий тур Вищої ліги з БК Черкаські Мавпи-2

17.02.2020 10:46Баскетбол

Ігри чергового туру Вищої баскетбольної ліги відбулися 15 та 16 лютого в Черкасах. БК “Житомир” зустрівся з баскетбольним клубом “Черкаські Мавпи-2”. Першу гру житомиряни виграли без особливих проблем з рахунком: 65:83, на свою користь. А от у другій перемогла команда суперників “Черкаські Мавпи-2”, з рахунком 96:89, на користь черкаських баскетболістів.

Суботній матч, 15 лютого, вдало почався для баскетболістів “Житомира”, бо в першій чверті хлопці забезпечили собі комфортну перевагу в 9 очок та поступово збільшували розрив протягом всієї гри: 65:83 (15/24; 16/18; 16/21; 18/20).

Кращими гравцями суботньої гри стали: Євген Болоценко - 16, Владлен Бережний - 13, Леонід Стефанишин, Вадим Довідний, Крістіан Луговцов - по 11 за набраними очкам;

Владлен Бережний - 14, Олександр Рихлюк - 11, Леонід Стефанишин, Роман Дмитренко - по 5 по підбиранням; та за результативними передачами Вадим Довідний, Леонід Стефанишин - 4, Роман Дмитренко, Олександр Рихлюк - 3, Данило Марків, Владлен Бережний - 2.

Друга гра в неділю, 16 лютого, була неефективною. В першій чверті житомиряни дали супротивнику Черкас фору в 10 очок. Рахунок гри: 96:89 (28/18; 20/25; 26/25; 22/21). Спроби зрівняти рахунок наприкінці першої половини та останньої чверті не вдались. Поразкою завершилась друга гра для житомирян, тому що було багато втрат і помилок.

Статистика по влучанням з середньої дистанції у баскетболістів “Житомира” 38%, тоді як у БК “Черкаські Мавпи-2” - 77%.

У підсумку ігор чергового туру, БК “Житомир” розміщується на четвертій сходинці турнірної таблиці, маючи в активі 40 очок. БК “Черкаські Мавпи-2” знаходяться на восьмому місці і мають 31.

Результат ігор чергового туру Вищої баскетбольної ліги:

15 лютого БК “Черкаські Мавпи-2” - БК “Житомир” - 65:83 (15/24; 16/18; 16/21; 18/20),

16 лютого БК “Черкаські Мавпи-2” - БК “Житомир” - 96:89 (28/18; 20/25; 26/25; 22/21).