1 2 3 4 5 6

Баскетбол

БК Житомир зіграв внічию першу гру 1/8 Кубку України з баскетболу

18.11.2019 11:24Баскетбол

Минулої суботи, 16 листопада, БК “Житомир” стартував в 1/8 Кубку України з баскетболу серед чоловічих команд. Матч житомирського клубу з БК “Хімік- 2” відбувся в Южному. По результатам першої гри, можна припустити, що сили обох клубів виявились рівними. Адже з рахунком 81:81, зіграли внічию.

Та, насправді, якщо розібрати гру на періоди, то стає зрозуміло, що зустріч була запеклою. Періоди БК "Житомир" (20;13;16;32) та БК "Хімік-2" (21;18;27;15). Показовим є четвертий період. Його можна вважати одним з кращих серед зіграних матчів БК "Житомир" цього сезону. Коли перевага БК "Хімік-2" перевалила за 20 очок, здавалось, що житомирські баскетболісти безнадійно програли. Та зміна підходу в захисті, швидкі атаки і все відіграно. Рахунок вдалось зрівняти.

Результат ігор Кубку України. 1/8 фіналу

13:00 БК Хімік-2 (Южне) — БК Житомир, 81:81, (21;18;27;15) / (20;13;16;32).

Наступний, вже другий матч 1/8 Кубку України, відбудеться в Житомирі 24 листопада 2019 року, о 13:00 в спорткомплексі ЖДУ ім. І.Франка. БК “Житомир” зустрічатиме БК “Хімік-2”.