1 2 3 4 5 6

Баскетбол

Бронзовий призер минулого сезону Вищої ліги з баскетболу їде на гру 4-го туру до Житомира (фото)

08.11.2019 12:34Баскетбол

В Житомирі цими вихідними відбудеться четвертий тур Вищої ліги з баскетболу сезону 19/20. БК Житомир зустрічатиме бронзового призера попереднього чемпіонату Вищої ліги - БК Тернопіль-ТНЕУ. В новому сезоні тернополяни ефектно дебютували перемогами.

Команда БК Тернопіль-ТНЕУ уже кілька сезонів виступала у Вищій лізі. У чемпіонаті сезону 17/18 рр. тернополяни здобули 18 перемог у 27 матчах. Цього сезону, 2019-20 рр., у Вищій лізі з баскетболу БК Тернопіль-ТНЕУ закріпили за собою лідерство у своїй групі. До третього туру точно.

Неочікувано для вболівальників баскетболісти Тернополя на своєму майданчику поступилися у другій грі третього туру команді Старий Луцьк-Університет. Рідні стіни не допомогли одному з головних фаворитів сезону - тернополянам, закріпити свій статус. Для БК Тернопіль-ТНЕУ це перша поразка у Вищій лізі цього сезону.

А отже, у БК Житомир є нагода дещо потіснити з лідерської позиції команду-суперника з Тернополя. Або, принаймні, позмагатись з сильним суперником вищого дивізіону, що цікаво і гравцям баскетбольного клубу, і глядачам.

Спортивний Житомир, Інна Солодка

Теги: Вища ліга БК Житомир 

Схожі новини