1 2 3 4 5 6

Баскетбол

Дві баскетболістки з Бердичева зіграли у складі збірної України

04.11.2019 15:31Баскетбол

Бердичівські баскетболістки, представниці ДЮСШ імені Віталія Лонського та вихованки Катерини Побережної, продовжують успішно виступати в Європейській баскетбольній лізі. Дві бердичівські баскетболістки - Анастасія Венжик та Поліна Корбут зіграли у складі збірних України.

У складі збірної до 16 років, на етапі Європейської юнацької баскетбольної ліги в Латвії, зіграла Анастасія Венжик, а у складі збірної до 15 років, на етапі Європейської юнацької баскетбольної ліги в Словаччині, зіграла Поліна Корбут.

Збірна до 16 років зіграла п’ять поєдинків. Суперниками були команди з Фінляндії, Словаччини, Норвегії, Люксембургу та Швеції. У чотирьох поєдинках брала участь бердичівлянка Анастасія Венжик.

Суперниками збірної до 15 років були дві команди зі Словаччини, по одній з Латвії, Польщі та Чехії. Наша команда виступає в другому дивізіоні категорії U-17. Єдину перемогу на етапі українки здобули в поєдинку з польськими суперницями. Бердичівлянка Поліна Корбут за статистикою стала однією з кращих у складі збірної України.

За матеріалами Ріо-Бердичів

Спортивний ЖитомирСхожі новини