1 2 3 4 5 6

Баскетбол

ФБУ поновить змагання 3х3 і молодіжну першість та завершила сезон Першої ліги

29.05.2020 11:10Баскетбол

У четвер, 28 травня, відбувся Виконком Федерації баскетболу України, на якому було вирішено завершити чемпіонат в Першій лізі, чоловічу і жіночу універсіади, а також сезон у Всеукраїнській юнацькій Баскетбольній Лізі (ВЮБЛ).

Місця команд у всіх цих турнірах буде визначено згідно їх рейтингу на момент ухвалення рішення про завершення змагань.

Згідно офіційних правил баскетболу, рейтинг команди (підсумкове місце) серед клубів/команд, які мають різну кількість зіграних ігор або грали в різних групах (без запланованої гри між собою), визначається наступним чином:

Кількість перемог розділяється на кількість ігор, що зіграні командою. Наприклад, 23 перемоги : 26 ігор = 0.88 (1 місце), 23 перемоги : 28 ігор = 0.82 (2 місце).

- Також вирішено продовжити проведення чемпіонату України з баскетболу серед молодіжних (чоловічих та жіночих) команд Молодіжна ліга сезону 2019/2020рр., Чемпіонату України з баскетболу 3х3 «Суперліга 3х3», з дотриманням вимог постанови КМУ «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів».

- У серпні-вересни 2020 року вирішено провести Кубок України серед 8 кращих команд Дивізіону “А” в усіх вікових групах ВЮБЛ.

за матеріалами ФБУ

Спортивний Житомир

Схожі новини