1 2 3 4 5 6

Баскетбол

Федерація баскетболу України оголошує конкурс на дизайн чемпіонських перснів

30.03.2020 11:24Баскетбол

Федерація баскетболу України вирішила посилити нагородний комплект для чемпіонів Суперліги Парі-Матч з баскетболу. Починаючи з цього сезону, чемпіон України отримає чемпіонський перстень. ФБУ знайшла спонсора, який нагородить чемпіона сезону 2019-2020 цінними перснями.

Найближчими днями чемпіон України – БК Дніпро, як і усі призери чемпіонату, отримає медалі, кубки та індивідуальні нагороди. А вже на старті нового сезону команда із Дніпра має вперше в історії українського професійного баскетболу приміряти чемпіонські персні.

Нагадаємо, що гравці баскетбольного клубу “Житомир” взяли золото у 2-му турі Суперліги Парі-Матч 3х3 та грали у 3-му турі. А також на початку березня 2020 року, за підсумками 3-го туру, БК “Житомир” очолював турнірну таблицю Суперліги Парі-Матч 3х3.

Практика нагородження чемпіонськими перснями перед стартом нового сезону є і у NBA. Скоріш за все, ця церемонія відбудеться перед початком першого домашнього офіційного матчу Дніпра у новому сезоні.

Федерація баскетболу України пропонує дизайнерам взяти участь у конкурсі на кращий макет чемпіонського персня Суперліги Парі-Матч з баскетболу. Автор найкращої роботи, окрім статусу переможця конкурсу, зможе взяти участь у церемонії нагородження чемпіона України.

Свої роботи ви маєте змогу надсилати до 25 квітня на електронну адресу mediaukrbasket@gmail.com

За матеріалами ФБУ

Спортивний Житомир


Теги: БК Житомир Суперліга Парі-Матч ФБУ 

Схожі новини