1 2 3 4 5 6

Баскетбол

Головний тренер БК "Коростень" Андрій Гурінчук: Ми привчили вболівальників до перемог

24.03.2020 11:04Баскетбол

Головний тренер БК Коростень Андрій Гурінчук у коментарі пресслужбі ФБУ підбив підсумки призупиненого чемпіонату у першій лізі і розповів чим зараз живе команда, яка посідає перше місце у своїй групі.

- Звістка про зупинення першості до нас надійшла якраз перед завершенням останнього туру регулярного чемпіонату. Ми ретельно готувалися, збиралися закінчувати груповий етап і виходити до плей-офф з гарних позицій і раптом така несподіванка. Звичайно, всі були засмучені, але , наскільки я розумію, на відміну від Суперліги та вищої ліги, у нас є ще шанс закінчити першість, оскільки матчі в першій лізі були призупинені.

Всі наші баскетболісти отримали індивідуальні завдання, тримають себе у формі і сподіваються, що зможуть дограти чемпіонат. Хоча всі ми розуміємо, що скоріше за все ці очікування примарні.

-Андрій, перша частина чемпіонату завершилася, що можете сказати про гру своєї команди, рівень суперників по групі?

-Коли ми готувалися до ігор плей-офф, аналізували команди з інших груп і дійшли висновку, що у нас одна з найсильніших груп першої ліги. Дуже сильна команда Київ-Баскет-2, Маяк (Сарни) мало чим поступається іншим лідерам, та й команда київського університету фізичного виховання і спорту дуже потужний склад гравців має. Кожна з цих чотирьох команд ,приблизно рівна за силами,могла посісти перше місце в нашій групі.

-А за рахунок чого вам вдалося їх випередити ?

-Це - досвід і вірний підбір гравців. Ми вже третій рік поспіль граємо в першій лізі, зробили аналіз своїх помилок у попередніх сезонах і потроху клуб розвивається і знаходить свою гру.

Зараз у нас зібрався чудовий колектив, лідером є досвідчений гравець Деніс Спиридонов. Він фактично виконує на майданчику функцію граючого тренера, допомагає мені, оскільки має тренерський хист, вже працює одним з наставників збірної України дівчат U-18 3x3. Серед гравців, звичайно, немає зірок, але всі хлопці дуже старанно тренуються, вдосконалюють свою майстерність. Наприкінці сезону команда стала дуже добре захищатися . Якщо раніше нас називали командою нападу, то зараз вже почали виходити досить складні моменти по захисним взаємодіям.

-Андрій, а як місцева влада ставиться до команди. Відчуваєте підтримку?

-Повинен сказати, що в цьому плані нам дуже пощастило. Якщо у попередніх сезонах 50 відсотків коштів ми отримували від міста, а решту від одного з місцевих підприємств. То в нинішньому сезоні практично на 100 відсотків нас утримує міська влада. На базі комунального стадіону «Спартак» є фізкультурно-оздоровчий комплекс, в залі якого ми проводимо свої матчі. Ці спортивні споруди утримує місто і команди, які приїжджають до нас на матчі, по-доброму заздрять тим умовам, які є у нашого баскетбольного клубу.

Звичайно, баскетбол в місті люблять, особливо радіють вболівальники нашим перемогам, ми вже привчили їх до них. В цьому сезоні вдома ми програли лише раз, тому вболівальникам подобається наша гра і вони вщент заповнюють трибуни на наших матчах. До речі, цікавий факт: кожного понеділка мер міста проводить наради і коли у вихідні ми граємо в Коростені, то перше питання на нарадах: « А як наші зібрали в баскетбол?» . Це багато про що говорить.

Так що, зараз ми чекаємо чи буде продовжено чемпіонат у першій лізі. Якщо ж його завершать, то готуватимемося до наступного сезону.

Спортивний Житомир

Теги: БК Коростень Коростень інтерв'ю 

Схожі новини