1 2 3 4 5 6

Баскетбол

Капітан БК Житомир: Ігри з Черніговом показали, що наші гравці знаходяться у хорошій формі

04.02.2019 15:29Баскетбол

Баскетбольний клуб "Житомир" 2-3 лютого вдома приймав БК "Чернігів" у рамках Першої ліги України. Нашій команді вдалося розгромити суперників.

Капітан житомирян Михайло Нейжмак розповів, що ці поєдинки сильно згуртовали команду - і вона зіграла дуже результативно. 

"Ми провели дуже хороші два матчі. Я, як капітан команди, можу точно сказати, що перший і другий поєдинок ми виграли у "чистий" підбір. У суботу дуже багато віддали передач, приблизно 26. Наступного дня - 33 передачі, а у суперників - 9. Це показує, що наша команда грає дуже згуртовано. Чернігів дуже хороша команда, насправді. Просто у них не всі, по-перше, хлопці приїхали. В минулому сезоні ми у них вдома вигравали лише на одне очко.

А у нас зараз дуже багато хлопців у хорошій формі знаходяться. Наразі гравці готуються до періоду, коли нам треба буде вийти на пікову форму. Хороший гравець Діма Кравченко з міста Києва, Стас Алексейчик - Запоріжжя - це гравці, які зараз дійсно знаходяться у хорошій формі. Олександр Кодола - це наш снайпер, який може забити важливі м’ячі. У нас і найвища команда в Першій лізі: Юра Горенков - 2,16 м, Стас Алексейчик - 2,15 м. Два таких хлопця, які не у всіх командах Вищої ліги є. Ми за рахунок цього дуже багато виграємо і підборів, і спірних моментів. У нас є ще один хлопець - Рома Дмитренко, який отримав травму руки. Він відновиться і повернеться до нас на допомогу. 

Взагалі є дуже багато гравців, які можуть посилити команду. Але наразі ми добре граємо таким складом. Тренер Денис Апарін сам визначає, хто йому потрібен на цей тур, і викликає їх. Дві гри довели, що його вибір на 100% себе виправдав. Ці перемоги дуже сильно підняли командний дух. Головне зараз - це продовжувати у такому ж дусі. Наше основне завдання - виграти взагалі всю Першу лігу в цьому сезоні," - підсумував капітан БК "Житомир".

Спортивний Житомир

 

Схожі новини