1 2 3 4 5 6

Баскетбол

Команда житомирської ДЮСШ№1 стала віце-чемпіоном області з баскетболу серед дівчат 2003 р.н. та молодших

21.11.2019 11:15Баскетбол

Минулими вихідними, 15-17 листопада, на базі житомирської ЗОШ № 22 відбувся чемпіонат області з баскетболу серед дівчат 2003 р.н. та молодше команд ДЮСШ.

На змагання заявилося сім команд з Житомира, Коростишева, Ружина, Бердичева.

Команда ДЮСШ м. Коростень отримала технічну поразку за не явку на змагання та посіла останню сходинку турнірної таблиці. Через фінансові проблеми команда коростишівської ДЮКФП не з'явилася на матч за 5-6 місце і стала шостою. Відповідно, ДЮСШ Ружин посів 5 місце.

За бронзу боротьба точилася між командами ЖОДЮСШ Юність та романівською ДЮСШ. З фінальним рахунком 29:12 (8:6; 9:0; 4:4; 8:2) перемогу отримали житомирянки з "Юності".

Титул чемпіона області у жорсткій боротьбі виборола команда ДЮСШ ім. В.О. Лонського з Бердичева, яка у вирішальному протистоянні здолала суперниць з ДЮСШ №1, м. Житомир. Матч завершився з рахунком 69:39 (19:15, 24:12, 13:2, 13:10) на користь гостей. Проваливши ІІ та ІІІ чверті житомирянки не змогли зменшити відрив та наздогнати суперника в останні 10 хвилин матчу.

Команда ДЮСШ №1, м. Житомир стала срібним призером чемпіонату області.