1 2 3 4 5 6

Баскетбол

​Наймолодша команда “Юність-2008” житомирської ДЮСШ виграла два матчі 4-го туру чемпіонату з баскетболу ВЮБЛ-2008

24.02.2020 12:58Баскетбол

Ігри 4-го туру чемпіонату Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги-2008 відбулись в Миколаєві, 17-19 лютого 2020 року. Наймолодша команда “Юність-2008” житомирської ДЮСШ “Юність” зустрілась з харківською командою, дніпровською СДЮСШОР №5 та з господарями - миколаївською. Два матчі з трьох житомирські баскетболістки успішно виграли у команд-суперниць дніпровської та миколаївської.

В першій грі житомирянки зустрілись вже зі знайомою командою з Харкова. І за половину гри рахунок був рівним, але дівчата “Юності-2008” провалили третю чверть 8:16, але постарались підтягнутись в четвертій - не вистачило часу.

Харківська команда завершила гру своєю перемогою. Причиною програшу першого матчу для наймолодших баскетболісток житомирської ДЮСШ стала невпевненість. Рахунок гри: 37:44, на користь харків’янок.

Друга гра у юних житомирянок була з СДЮСШОР №5 з Дніпра. І команда суперниць виявилась технічною, а гра цікавою. До останньої хвилини рахунок був нестабільним. То вийдуть вперед гравчині житомирської “Юності-2008”, то дніпровські баскетболістки, або рахунок рівний. Та за 1:40 хв. до кінця гри рахунок зупинився на відмітці 35:35, а потім 37:37.

І використавши свої переваги в захисті, “Юність-2008” таки довела гру до перемоги, рахунок гри: 43:37, на користь житомирянок. (Горбатюк Н. 14, Луцюк К. 11, Бродецька Н. 7, Білова Ю. 5, Мутик М. 3, Чапська В. 2, Павліченко С. 1).

Остання гра була з господарями спортивного майданчика - миколаївською командою. Цей матч став можливістю пограти для баскетболісток обох команд. Та досвід житомирянок допоміг їм виграти, рахунок гри: 54:27 (Горбатюк Н. 16, Чапська В. 12, Луцюк К. 7, Якімчук Н. 7, Бродецька Н. 4, Мутык М. 4, Павліченко С. 4).