1 2 3 4 5 6

Баскетбол

Тренер БК Житомир Денис Апарін: Хочемо і далі грати у Вищій лізі, але є питання з фінансуванням

18.06.2020 17:45Баскетбол

Восени 2019 року баскетбольний клуб "Житомир" вперше дебютував у Виій баскетбольній лізі України, де одразу почав боротися не лише за місці в першй п’ятірці, а за можливість потрапити до трійки лідерів. Однак через карантин сезон не було дограно і в березні чемпіонат були вирішно достроково зупинити.

Як карантин вплинув на клуб, які у нього подальші розповів президент БК "Житомир" Денис Апарін.

- Для нас карантин став справжнім шоком. бо ми планували, готувалися. Мав бути тур в Житомирі важливий з командою Луцька, з нашим основним суперником. Ми з ним боролися за 3-4 місце в групі, яке дозволяло нашій команді вже в плей-офі на своєму майданчику. Це був дуже великий плюс.

- Які були плани у команди на сезон?

- Максимальні плани - це бути призерами Вищої ліги. Але все такий це перший сезон для нашої команди у Вищій лізі. Такі плани ставилися перед командою.

- Як оцінюєш сезон і результати?

- Виступали непогано. Вигравали у лідерів нашої групи - у команди Тернополя, у Рівного. В принципі, ми з головним тренером Юрієм Горєнковим. Результатом задоволені.

- Яка зараз ситуація в команді, ви вже тренуєтеся?

- Під час карантину ми распустили команду, хлопці тренувалися індивідуально. Зараз вже відновлюють чемпіонат України Суперліга 3*3 офіційно. Зараз одні із наших команд йде в цьому турнірі на першому місці після трьох турів. Друга команда йде на четвертому. З 12 команд. І ми зараз готуємося до цього турніру, який через місяць буде в Одесі. Ми маємо обов’язково туди поїхати. Залишилося два тури в Одесі і Києві.

- Хто вже остаточно пішов з команди і як будете працювати над посиленням і новачками?

- У нас планується в серпні збори, де ми зберемо всіх гравців 5*5. Хто залишиться, ким будемо підсилюватися, ми ще будемо вирішувати з головним тренером.

- Які плани на новий сезон?

- Хочемо далі грати у Вищій лізі. Але в нас поки питання з фінансуванням. Хочемо вирішити спочатку їх. Команда в нас хороша і це показав сезон - можемо на рівних грати з грандами Вищої ліги. Тому ми будемо до неї готуватися.

Спортивний Житомир

Теги: БК Житомир Денис Апарін коментарі 

Схожі новини