1 2 3 4 5 6

Баскетбол

Тренерка СК "Каліпсо" Тетяна Дернова: Рада, що молоді гравці почали допомагати на майданчику

28.01.2019 13:41Баскетбол

Минулими вихідними, житомирські баскетболістки СК "Каліпсо-ЖДУ" приймали вдома БК "Хмельницький" у рамках 10 туру Вищої ліги України.

Цей тур вийшов досить неоднозначним для наших дівчат. Перший поєдинок вони програли з великим розривом, а от у другій грі вибороли перемогу.

Граюча тренерка СК "Каліпсо-ЖДУ" Тетяна Дернова розповіла, як розвивалися події 10 туру чемпіонату.

"Ми, якщо чесно, збиралися вигравати два матчі. Сподівалася дуже на допомогу старших дівчаток, але так склалося що дві людини з температурою, одна після операції, а двоє не відновилися після травми. Тому склад на ігри був молодіжний: я, три студентки і школярки-дев'ятикласниці. "Хмельницький" приїхав до нас з підкріпленням, заявивши до складу команди три досвідчених гравця. Перша гра не пішла взагалі, молодь розгубилася. Хоча ми майже наздогнали суперників в останній чверті, але, на жаль, все зіпсували п'ять фолів. До того ж травмувалася одна з гравчинь. І залишилася на майданчику я з 9 класом, ну а суперниці побачили різницю у віці, невпевненість в очах дітей, відчули перевагу, ось вийшов такий результат.

Друга гра, за словами вболівальників, особливо кінцівка, була "валідольна". Школярки у цьому поєдинку мене просто вразили. Рожанчук проявила свій характер, такої впевненості в собі я навіть на ВЮБЛ у неї не бачила. Гравчиня боролася, забивала, допомагала в захисті. Курбатова і Войналович були нашими снайперами, не завжди звичайно вдало, але старалися, як могли.
Гра вся трималася на трьох гравцях, і я дуже рада, що молодь почала "розкриватися", вони почали допомагати. Кінцівка матчу була дійсно нервова. Залишалося 4 секунди до закінчення четвертої чверті, рахунок 62:62. Я беру тайм-аут, обговорюю з дівчатами, що будемо робити в нападі. І ось ми на майданчику, роблю заслін Маринич Даші, Тимофєєва Катя дає їй пас, Даша робить прохід, пробиває два штрафних і всі результативні. Залишається 2 секунди, суперник скидає м'яч, проводить дальній кидок - і повз кільця. Звучить сирена, наша перемога!" - прокоментувала Дернова.

Нагадаємо, що житомирська команда продовжує підніматися уверх по турнірним сходинкам. Минулого туру перемога над львівською "Політехнікою" допомогла СК "Каліпсо-ЖДУ" поміняти сьоме місце на шосте. Після поєдинків з хмельничанками наша команда знаходиться на п'ятій позиції.

Спортивний Житомир

Схожі новини