1 2 3 4 5 6

Баскетбол

У Бердичеві відбувся турнір з баскетболу пам’яті Валерія Пушкарьова

12.12.2019 09:39Баскетбол

Бердичеві на базі ЗОШ №12 відбувся V Кубок з баскетболу пам’яті Заслуженого тренера України Валерія Пушкарьова серед дівчат 2007-2008 років народження. У змаганнях брали участь команди з Лугин, Бердичева та Вінниці. Бердичів представляла команда ДЮСШ імені Віталія Лонського під керівництвом тренера-викладача Катерини Побережної.

Кубок організований Бердичівським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (керівник – Олег Рудніцький) при співпраці з ДЮСШ імені Віталія Лонського, міським управлінням освіти та науки та вихованками Валерія Пушкарьова.

У першій грі наші землячки у дуже цікавій грі з мінімальним рахунком 31-30 перемогли команду з Вінниці. У матчі між командами Вінниці та Лугин перемогли баскетболістки з Вінниці. У другій своїй грі бердичівські баскетболістки перемогли команду з Лугин з рахунком 46:22 та стали переможцями турніру.

За підсумками турніру переможцями втретє поспіль стали бердичівські баскетболістки – вихованки ДЮСШ імені Віталія Лонського, друге місце посіла команда з Вінниці, а третіми стали баскетболістки з Лугин. Переможці та призерки турніру були нагороджені грамотами, медалями та цінними подарунками.

У конкурсі штрафних кидків усі три призові місця здобули бердичівські баскетболістки. Перше місце здобула Єлизавета Бойко, а друге та третє місця відповідно – Вікторія Ніколайчук та Анастасія Шашкова. Переможці та призерки конкурси були нагороджені грамотами та цінними подарунками.

Склад ДЮСШ імені Віталія Лонського – переможців Кубку пам’яті Валерія Пушкарьова: Анастасія Шашкова, Єлизавета Бойко, Вікторія Ніколайчук, Іванна Баришполець, Дар'я Кравченко, Таїсія Климчук, Діана Скальська, Тетяна Іщенко, Вікторія Яворська, Олександра Панасюк, Марія Джигірей, Аріна Маркевич. Тренер-викладач: Катерина Побережна.

за матеріалами Ріо-Бердичів

Теги: Бердичів 

Схожі новини