Баскетбол

​В Житомирі відбувся 2-й тур ВЮБЛ серед дівчат 2006 р.н. Результати

04.12.2019 12:00Баскетбол

У 2-му турі Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги, який відбувся в Житомирі. Брали участь команди баскетболісток Житомира, Дніпра, Миколаєва, Мамаївців та Хмельницького.

Перша гра, 28 листопада, була між житомирською "Юність" та дніпровською СДЮШОР №5. Рахунок : 41:64, на користь СДЮСШОР №5.

Перша гра в турі, зазвичай, завжди дається важко. Дівчата “Юності” старались. Були провали в захисті, не встигали повертатись в захист. Серед хороших моментів - команда гра в захисті на половині суперника, кілька вдалих перехватів. В результаті, потроху в кожній чверті команда Дніпра заробляла по кілька очків, а юні житомирянки не змогли наздогнати суперниць.

БК “Едельвейс” з Хмельницького зіграли з СДЮСШОР №4 Миколаєва, з рахунком: 50:77.

Другого дня, 29 листопада, БК “Едельвейс” з Хмельницького зустрівся з діпровською командою СДЮШОР №5. Рахунок гри: 39:76, на користь дніпровських дівчат.

Гра, між командами дівчат житомирською "Юність" та миколаївською СДЮШОР, завершилась рахунком: 60:57, на користь житомирянок.

Зустріч була хорошою. Дівчата старались, бились з кожен м’яч всю гру. В четвертій частині вигравали +13, але за 3 хвилини до кінця команда суперниць змогла вийти вперед на +4 очка. І суперниці почали рано радіти. Цим скористалися житомирська "Юність" і дівчата вийшли перед. В результаті, фінішний ривок залишився за “Юністю”, дівчата вийшли вперед і гра закінчилась на користь житомирянок.

Результати 2-го туру ВЮБЛ:

28 листопада, ЗОШ №7

16:00 ЖОДЮСШ "Юність" (м.Житомир) - СДЮШОР №5 (м.Дніпро) - 41:64,

ДЮСШ №1 БК Едельвейс (м.Хмельницький) - СДЮШОР №4 (м.Миколаїв) - 50:77.

29 листопада УТОГ

09:00 ДЮСШ №1 БК Едельвейс (м.Хмельницький) - СДЮШОР №5 (м.Дніпро) - 39:67.

29 листопада ЗОШ №7

15:00 ЖОДЮСШ "Юність" (м.Житомир) - СДЮШОР №4 (м.Миколаїв) - 60:57,

1️8:00 БК Кобри (c.Мамаївці, Чернівецька область) - СДЮШОР №4 (м.Миколаїв) - 67:66.

30 листопада ЗОШ №7

1️0:00 БК Кобри (с.Мамаївці, Чернівецька область)- СДЮШОР №5 (м.Дніпро) - 56:74.