Баскетбол

Відбувся 4-й тур Житомирської Шкільної баскетбольної ліги

06.12.2019 11:09Баскетбол

В ліцеї №2 відбувся 4-й тур Житомирської Шкільної баскетбольної ліги. У трьох іграх позмагались команди: ліцей №2, ЗОШ №22, ЗОШ №28, ПЗОШ “Сяйво”, ДЮСШ “Юність”, ЗОШ №36.

У першій грі зустрілись команди ліцей №2 з ЗОШ №22. Ліцей добре почав гру. Швидкі передачі дали можливість забити вільні кидки і впевнено вийти вперед. Та потім, через те, що розслабились і не працювали в захисті, команда ЗОШ №22 зменшила різницю в рахунку і на велику перерву пішли з мінімальним відривом.

Зібравшись з силами, команда ліцею №2 почала працювати у другій половині гри. Дівчата ЗОШ №22 заробили лише 5 очків, а пропустили 19. Рахунок гри: Ліцей №2 - ЗОШ №22 - 45:19.

Друга була між командами ЗОШ №28 та ПЗОШ “Сяйво”. Дівчата “Сяйва” не віддавали ні сантиметра майданчика супернику. Новачки ЗОШ №28 намагались перетягнути перевагу, та переломити хід. В результаті впевнена перемога “Сяйва”. Рахунок гри: ЗОШ №28 - ПЗОШ "Сяйво" - 8:45.

Третя зустріч відбулась між командами ДЮСШ "Юність" та ЗОШ №36. Фаворити гри “Юність” не лишили шансу дівчатам з ЗОШ №36. З перших хвилини матчу, забивали практично всі кидки, перехоплюючи більшість передач, чим збільшували відрив.

Результати першого, другого та третього турів ЖШБЛ на Спортивному. Наступний тур ЖШБЛ відбудеться в найближчим часом.