1 2 3 4 5 6

Баскетбол

Вища ліга України з баскетболу. БК Житомир в Одесі обмінявся перемогами з БІПА-СДЮСШОР

16.11.2020 12:02Баскетбол

Минулими вихідними, 14-15 листопада, відбулися чергові матчі Вищої ліги чемпіонату України з баскетболу серед чоловіків. В групі Б наш БК "Житомир" зіграв дві виїзні зустрічі проти одеського БК "Біпа-СДЮСШОР".

В першій, суботній зустрічі, житомиряни з самого початку перехопили ініціативу і вже до закінчення першої чверті оформили перевагу, підтримуючи його в ході всієї зустрічі. До фінального свистка команди підійшли майже з 20-очкової різницею - підсумкові 68:87 на користь житомирян.
Кразим у скдаді БК "Житомира" став Анатолій Конєв - 21 очко, а також екс-гравець БІПИ Анатолій Челован - 20 очок.

А от у другому, недільному матчі повторити попередній успіх житомирянам не вдалося. Цього разу одесити одразу ж взяли гру під свій контроль, особливо ударно проявивши майстерність у другій чверті (28:17). Після великої перерви житомиряни намагався скоротити відставання, але граючи із пустою лавкою запасних, не зуміли перевернути хід гри, поступившись 75:88:75.

У цій грі у Євгенія Ткаченко - 12 очок і 9 підбирань. У житомирян дабл-дабл оформив Анатолій Челован - 21 очко і 10 підбирань.