1 2 3 4 5 6

Баскетбол

Юні бердичівлянки стали чемпіонами області з баскетболу серед дівчат 2003 р.н.

18.11.2019 13:27Баскетбол

В Житомирі, 15-17 листопада 2019 року, на базі місцевої ЗОШ І – ІІІ ст. № 22 ім. В.М. Кавуна відбувся обласний чемпіонат з баскетболу серед дівчат 2003 р.н. та молодше команд ДЮСШ. Золото та титул чемпіона, у запеклій боротьбі, вибороли юні баскетболістки, вихованки Катерини Побережної – команда ДЮСШ ім. В.О. Лонського. Срібло та друге місце посіла команда Житомира – ДЮСШ №1, яку тренує Тетяна Дернова. Третє місце відвоювали команда житомирянок КЗПО “ЖОДЮСШ “Юність”, яку тренують Катерина Журба та Олексій Мазур.

Для участі у чемпіонаті подали заявки Коростишівська ДЮКФП, КУ “Романівська ДЮСШ” (смт. Романів), КЗПО “ЖОДЮСШ “Юність” (м. Житомир), ДЮСШ №1(м. Житомир), ДЮСШ ім. В.О.Лонського (м. Бердичів) , ДЮСШ (м. Коростень), “ДЮСШ Ружин”(смт. Ружин). Команда ДЮСШ з Коростеня отримала технічну поразку за неявку на змагання та посіла останню сходинку турнірної таблиці.

Усі команди розділили на дві підгрупи, де зіграли та визначили кращих. За 5-6 місце боротися повинні були Коростишівська ДЮКФП та “ДЮСШ Ружин”, проте коростишівська команда тренера Проценка не з’явилася на фінальних іграх, тому отримала технічну поразку, що дало змогу команді суперниці посісти 5 місце.

За бронзу боротьба точилася між командами КЗПО “ЖОДЮСШ “Юність” та КУ “Романівська ДЮСШ”. З фінальним рахунком 29 : 12 ( 8/6; 9/0; 4/4; 8/2). Перемогу отримали дівчата житомирської КЗПО “ЖОДЮСШ “Юність”.

Титул чемпіона області у жорсткій боротьбі виборола бердичівська команда ДЮСШ ім. В.О. Лонського, для якої достойним суперником стали вихованки Житомира ДЮСШ №1. Рахунок 69 : 39 (19/15; 24/12; 13/2; 13/10). Проваливши ІІ та ІІІ чверті, житомирянки не змогли зменшити відрив та наздогнати суперника в останні 10 хвилин матчу. Житомирська команда ДЮСШ №1 стала срібним призером чемпіонату області.