1 2 3 4 5 6

Баскетбол

Збірна Житомирщини "Юність" показала злагоджену гру в ІІ етапі чемпіонату ВЮБЛ

29.01.2019 16:59Баскетбол

Дівоча збірна Житомирської області "Юність" 24-27 січня у Полтаві зіграла матчі ІІ етапу Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України.

Протягом чотирьох днів наші дівчата змагалися із командами Рівного, Дніпра, Вінниці та Полтави. Житомирянкам вдалося розгромити господарів та вирвати перемогу в срібних призерів минулого сезону чемпіонату. Щоправда у матчах із двома іншими колективами збірній "Юність" не вистачило налаштованості та фарту.

Результати ігор:

"Юність" - збірна Рівненської області - 59:103

"Юність"- СДЮСШОР №5-2 (Дніпро) - 58:56

"Юність" - СДЮСШОР-2 (Полтава) - 108:58

"Юність" - МСДЮСШОР (Вінниця) - 73:63

Тренер житомирської збірної Олексій Мазур вважає, що дівчата показали себе дуже добре у цьому турі. І хоча вони зазнали дві поразки, рівень гри команди був на високому рівні.

"Загалом, зіграли тур не погано. Оступилися на Дніпрі - на гру налаштувалися слабо, але лідирували всю гру +8 +10, а в кінці щось пішло не так, і програли на останній хвилині. Але ось в наступних іграх все було як треба. Дівчата впоралися з завданнями, зіграли впевнено, злагоджено. Саме цій злагодженості нам не вистачило в перших двох зустрічах. Гра з Полтавою показала, що спільні тренування з дівчатами з Бердичева не пройшли даремно. Звідси - якісний захист, розуміння один одного. Останнім був матч з Вінницею - срібними призерами минулого року. З найперших хвилин ми повели в рахунку, не підпускали Вінницю ближче, ніж на 5-6 очок. На велику перерву пішли з рахунком 40:30. У третій чверті Вінниця спробувала використовувати зонний пресинг, який, не без помилок, але ми розбили. У нападі виходили відмінні взаємодії, невеликі комбінації.

Дівчата молодці, виклалися на всі 110%. І це враховуючи той факт, що стартовій п'ятірці довелося грати практично без замін, вони зберегли сили. Увімкнули нарешті логіку, практично виключили зайві пересування, допомагали один одному в захисті. Найголовніше, що ніхто не закінчив гру достроково, через перебір фолів. З огляду на те, як зіграла наша команда, незважаючи на дві поразки, тур можна назвати вдалим," - розповів Олексій Мазур.