1 2 3 4 5 6

Баскетбол

Житомирська команда "Юність-07" зіграла 4 тур юнацької баскетбольної ліги України

18.03.2019 14:59Баскетбол

Житомирська команда "Юність-07" минулими вихідними, 15-17 березня, зіграла поєдинки 4 туру всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України (дивізіон Б).

Перший поєдинок житомирянки провели проти "Чемпіона" з Голої Пристані. Дівчата важко почали зустріч, перша чверть завершилася зовсім з "футбольним" рахунком - 4:4. Але друга п'ятірка змогла переломити хід гри і виграти - 21: 2, практично гарантувавши серйозну первагу. В підсумку - впевнена перемога.

"Юність-07 - Г. Пристань 39:22.

В другому протистоянні нашій команді протистояли високі та технічні дівчата із полтавської СДЮШОР №2. Гра була досить рівною, хіба що наших дівчта підвела реалізація кидків з гри і проблема зі штрафними кидками - з 25-ти потрапили всього лише 10. Як результат - поразка.

"Юність-07 - Полтава - 36:49.

Третім суперником"Юності-07" стала команда з ДЮСШ ім. Лонського В. О. з Бердичева. Першу чверть наші дівчата почали впевнено, вигравши з рахунком 17:10, але провалили другу чверть- 6:14. До того ж отримали 10! фолів за 10 хвилин. Але великої перерви дівчатам вдалося налагодити гру. Успішно відіграли на підборі м'яча, баскетболістки почали справлятися з швидкими дівчатками Бердичева. А в 4-й десятихвилинці потрапили важливі штрафні, і реалізували необхідні кидки з гри. У підсумку житомирянки святкували перемогу.

"Юність-07  - Бердичів 52:46.