1 2 3 4 5 6

Баскетбол

Житомирська збірна "Юність" у Всеукраїнській баскетбольній лізі України: результати 5 туру

01.03.2019 15:52Баскетбол

Дівоча збірна Житомирської області "Юність" 2005 р.н. 21-24 лютого у Києві зіграла матчі 5 туру Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України. 

Наша команда обіграла суперниць з Полтави та Вінниці, однак поступилась баскетболісткам Рівненщини та Дніпра. 

Розклад ігор

21 лютого, четвер 

13:00 - "Юність" - СДЮСШОР-2 (Полтава) - 60:40

22 лютого, п'ятниця

9:00 - "Юність"-  МСДЮСШОР (Вінниця) - 70:60

23 лютого, субота

14:00 - "Юність" - Збірна Рівненської області - 54:46

24 лютого, неділя

13:00 - "Юність" - СДЮСШОР №5-2 (Дніпро) - 62:65

"Перша гра була з Полтавою. Особливо несподіванок не сталося - повели з першої чверті, набирали відрив по очках, який дійшов до 20-ти. Вдалося зіграти новачкам, які виступають у лізі 2006-2007 р.н. Але всю гру провели в дуже низькому темпі. Слабо переміщалися в нападі, багато нереалізованих кидків. Друга гра була проти команди МСДЮШОР Вінниці. Почали не так упевнено, як в минулому турі, але гру так само закінчили перемогою. Зазначу, що обидві гри дівчата дуже повільно пересувалися!. Ніхто особливо не брав на себе ініціативу, сподівалися на інших. Третя гра - Рівне. На початку першої  чверті пропустили три атаки поспіль, в результаті -8. Але впродовж гри наздогнали, вийшли вперед. Вдалося досить легко розбити пресинг суперників, що не вийшло в минулому турі. "Гойдалки" тривали до останніх хвилин, і в кінці у нас не вийшло вдало зіграти пресингом, в результаті пропустили ще 4 очки. У цій грі вже на початку третьої чверті за перебір фолів майданчик покинула капітан команди Павловська Аня, і тут же ми отримали провал як в захисті, так і в нападі.

В останній грі зустрічалися з Дніпром. Почали більш менш непогано, але елементарні помилки, які приводили до втрат, не дали можливості сильно відірватися в рахунку. Під час гри лідер кілька разів змінювався, і в кінці, на тлі втоми, стали ще більше помилятися, пропускати в захисті. Гра закінчилася на користь Дніпра. Брак ігрового досвіду, спільних ігор з дівчатками з Бердичева, дає про себе знати. Це потрібно якимось чином виправляти, налагоджувати дійсно командну гру, більш якісно готуватися тактично. В цілому можу відзначити те, що всі команди в Дивізіоні А приблизно одного рівня, ігри виходять цікавими, досить близькими за рахунком. До останнього тримається інтрига, хто виграє. Це дає можливість зростання всіх гравців, і чемпіонату в цілому," - прокоментував гру своїх підопічних тренер Житомирської збірної Олексій Мазур.

Наступний тур чемпіонату відбудеться 28-30 березня у Дніпрі.

Спортивний Житомир

 

Схожі новини