1 2 3 4 5 6

Баскетбол

Житомирський БК "Каліпсо" припинив боротьбу у чемпіонаті України з волейболу серед жіночих команд

05.04.2019 15:38Баскетбол

Команда СК «Калпісо - ЖДУ» завершила участь у регулярному чемпіонаті України з баскетболу серед жіночих команд Дивізіону «Б» сезону 2018/2019 рр. Наші баскетболістки посіли 7 сходинку турнірної таблиці у своїй підгрупі.

Цей сезон для оновленого молодіжного складу СК «КАЛІПСО - ЖДУ» видався надзвичайно складним. Практично кожного туру команда зазнавала втрат через травми гравців. А за 3 тури до завершення регулярного чемпіонату одна із провідних гравчинь СК «КАЛІПСО - ЖДУ» - Дарина Маринич перейшла до перспективної команди Вищої ліги - НУБіП аби продовжити боротьбу за медалі. На той час НУБіП займав друге місце у турнірній таблиці чемпіонату. Але команді також не вдалося потрапити у четвірку сильніших - вона стала лише п'ятою і теж припинила боротьбу у чемпіонаті.

БК "Каліпсо" вдячний за фінансову підтримку та допомогу реалізувати потенціал молодих гравців управлінню національно-патріотичного виховання молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації на чолі з Гресь С.М. та начальнику управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради Ковальчук І.А., президенту федерації баскетболу Житомирської області Г.Б.Засіку та ректору ЖДУ ім. І.Франка проф. Киричук Г.Є.

Велика вдячність за моральну підтримку усім небайдужим вболівальникам команди. Ви всі - наш шостий гравець на майданчику!

Попереду діват чекають фінал Чемпіонату з баскетболу 3х3 «Суперліга 3х3» та 8 тур у м. Дніпро ВЮБЛ серед дівчат 2004р.н., де наші гравчині будуть боротися за вихід у фінал. Завдяки спільним зусиллям ми сподіваємось на перемоги!

Спортивний Житомир

Теги: СК Каліпсо 

Схожі новини