1 2 3 4 5 6

Баскетбол

​Житомирська ДЮСШ "Юність" приймала вдома 2-й тур ВЮБЛ серед дівчат 2008 р.н.

20.12.2019 12:08Баскетбол

Команда ЖОДЮСШ "Юність" приймала в Житомирі, 13-15 грудня, 2-й тур Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед дівчат 2008 р.н.

Житомирські дівчата “Юності” зіграли з баскетболістками Харківської команди та Збірної Києва, які також зіграли між собою.

Рахунок першої гри між Харківською командою та житомирською ДЮСШ "Юність": 74:48, на користь харків’янок.

Друга гра, між гостьовими командами в Житомирі, завершилась перемогою киянок: 40:36.

У третій грі, між дівчатами ДЮСШ "Юність" та Київською Збірною, перемогли теж киянки, з рахунком: 36:55.

У першій грі зі збірною Харківської області дівчата “Юності” половину гри відіграли непогано. Проблеми почалися в кінці 3-ї чверті. За перебір фолів сіли двоє дівчат, і гра почала сипатися. Спершу, не змогли перебудуватися з агресивною захисту на половині майданчика суперника. Далі не вийшло налагодити гру на своїй половині. В результаті програли Харківській команді. У підсумку гра закінчилася з рахунком 74:48. (Горбатюк Н. 14, Білова Ю. 12, Луцюк К. 8, Павліченко С. 4, Мутик М. 3, Чапська В. 2, Бродецька Н. 2, Якимчук Н. 2, Федорко А. 1)

Другими грали команди-гості - збірна Харківської області та збірна Києва. Харків на початку гри захопив перевагу, але до кінцівки не зміг стримати київських дівчат. Перемога Києва - 40:36.

У третій грі житомирська "Юність" зустрічалася зі збірною Києва. Гості з самого початку захопили перевагу, і юним баскетболісткам Житомира довелося всю гру наздоганяти. Знову ж таки, грали непогано, але не вистачило досвіду, впевненості та ігрової практики. Тому і помилялися в простих моментах, які не догравали. Були промахи у вільних кидках. Рахунок зупинився на позначці 36:55, на користь збірної Києва. (Горбатюк Н. 16, Чапська В. 5, Луцюк К. 5, Бродецька Н. 4, Білова Ю. 2, Мутик М. 2, Якимчук Н. 2)

Загалом, 2-й тур ВЮБЛ в Житомирі вийшов непоганим. Житомирські вихованки "Юності" отримали досвід. Попереду робота над помилками та відточування майстерності у захисті. Адже потрібно готуватися до 2-го етапу ВЮБЛ.

Нагадаємо, що ДЮСШ "Юність" завершила 2-й тур ВЮБЛ серед дівчат 2007 р.н.

Спортивний Житомир, Інна Солодка

Теги:  ВЮБЛ Юність 2008 

Схожі новини