1 2 3 4 5 6

Баскетбол

​Житомирська “Юність” завершила 2-й тур ВЮБЛ серед дівчат 2007 р.н.

11.12.2019 11:53Баскетбол

Команда Житомирської обласної ДЮСШ "Юність" завершила 2-й тур Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед дівчат 2007 р.н. В активі - перемога над командою Бердичева, 51:48. В пасиві - поразка зі Збірною Києва, 27:64. І програш дівчатам Полтави, 31:35.

Результати 2-го туру ВЮБЛ серед дівчат 2007 р.н.:

ЖОДЮСШ “Юність” - Збірна Києва - 27:64,

ЖОДЮСШ “Юність” - Бердичів - 51:48,

ЖОДЮСШ “Юність” - Полтава - 31:35.

Всі три гри були провальними у першій половині. Житомирські юні баскетболістки включились тільки в третій чверті. В грі з бердичівською командою було багато нереалізованих моментів, багато промахів. Тому і слабкий результат, малий відрив.

З київськими дівчатами поки “Юності” досить важко грати. Тому, що гравці Києва - високі та технічні. А обігрувати високого суперника складно, і цьому ще поки юні житомирянки не навчились.

Що ж до гри з полтавською командою, то закінчили половину рахунком 9:20, але змогли зменшити рахунок. І до середини 4-ї чверті вийти вперед на кілька очків. Та втримати перевагу виявилось складно, помились і пропустили.

Враховуючи попередній результат, нам потрібно було вигравати +10. І знову - не змогли. Промахнулись, багато штрафних - 6/26.

Тур показав, що попереду велика кількість роботи, необхідна ігрова практика. А поки, “Юність” пропускає команду Полтави в дивізіон “А”. Житомирянки будуть в цьому році продовжувати боротьбу в дивізіоні “Б”.

Результати 1-го туру ВЮБЛ "Юності- 2008" та 2-го туру ВЮБЛ в Житомирі серед дівчат 2006 р.н.