1 2 3 4 5 6

Баскетбол

​Житомирські баскетболістки “Каліпсо-ДЮСШ №1” виграли друге місце у Гімназіаді Житомирщини

24.02.2020 15:20Баскетбол

Фінальні змагання з баскетболу Гімназіади Житомирщини 2019-20 рр. відбулись в смт. Першотравенськ, 21-22 лютого 2020 року. Житомирські дівчата "КАЛІПСО-ДЮСШ №1" посіли друге місце, поступившись першістю бердичівлянкам. Третьою стала команда Хорошівської громади.

Загалом, до фіналу потрапило 8 команд: команда Баранівського району; Лугинської ОТГ; Ємільчинської селищної ради; Коростишівської ОТГ; Коростенської ДЮСШ; м. Бердичева; Хорошівської громади та команда Житомира.

Участь у змаганнях прокоментувала тренер Тетяна Дернова: "Дівчатам ("КАЛІПСО-ДЮСШ №1") не вистачило влучних кидків при сприятливих ситуаціях на останніх хвилинах, дівчата поступилися на 6 очок суперникам. Гра між Житомиром та Бердичевом закінчилась з рахунком 26:32 на користь бердичівських баскетболісток.

Гра за перше місце між баскетболістками нагадувала бій гладіаторів, настільки була жорстка. Це було протистояння характерів, відпір один до одного з обох сторін команд у захисті, ніхто не хотів поступатися. Ігри були дуже насичені емоціями, як у підгрупах, так і у фіналі, особливо між командами дівчат Житомира та Бердичева".