1 2 3 4 5 6

Баскетбол

Житомирські баскетболістки стартували у Вищій баскетбольній лізі України

12.10.2020 15:16Баскетбол

Житомирський СК "Каліпсо" двома поразками стартував у новому сезоні жіночої вищої баскетбольної ліги України. В матчах першого туру, які відбулися 10-11 жовтня, в Переяславі житомирянки поступилися місцевому клубу з рахунками 46:119 та 64:112.

За словами тренерки СК "Каліпсо" Тетяни Дернової, перший ігровий день був зовсім не ефективний з першої ж чверті - поспішні дії, незгрупованісь, хаос на майданчику, у деяких гравців страх перед суперникому. А ось друга гра вже значно відрізнялась від першої.

- Ми грали очко в очко, принаймні так було у першій чверті, яку закінчили з перевагою у рахунку. Не вдалося протистояти та зберігти рівність рахунку до кінця гри із-за невлучних кидків. Після другої чверті суперниці команди БК "Переяслав" відірватися з перевагою в очках. Слід відзначити, що наші гравчині були мотивовані на перемогу, здолали внутрішній бар'єр невпевненості в собі та змогли проявити свій характер під час гри. Дякую за підтримку участі у змаганнях, - написала Тетяна Дернова на своїй сторінці у ФБ.

Наступний тур СК "Каліпсо" зіграє вже 17 жовтня. У Києві наші дівчата зустрінуться із місцевим БК "Мобі".

Спортивний Житомир

Теги: БК Каліпсо 

Схожі новини