1 2 3 4 5 6

Баскетбол

Житомирський БК "Профільтех" став срібним призером хмельницького етапу чемпіонату України з баскетболу 3х3

17.08.2020 10:39Баскетбол

Житомирський БК "Профільтех" (Роман Дмитренко, Дмитро Кравченко, Кирило Корчагін, Сергій Юрченко) став срібним призером 4 туру літнього сезону чемпіонату України з баскетболу 3х3, який 15 серпня відбувся у Хмельницькому.

У фіналі наші баскетболісти лише з різницею в два очки поступилися команді Run’n’Gun (Вадим Довідний, Олексій Соловйов, Євген Сахнюк, Максим Нікітін), які й стали переможцями етапу.

У поєдинку за третє місце "Промбудсфера" здолала "Вятрачок" – 16:15. MVP – Олексій Соловйов.

А вже 24 серпня в Івано-Франківську відбудеться заключний етап турніру. Загальний призовий фонд Фіналу чемпіонату України 3х3 становить 115 тисяч гривень. З яких у чоловічій категорії розіграють 80 тисяч гривень, а у жіночій – 35.