1 2 3 4 5 6

Бокс

​Бердичівлянин Олег Чулячеєв в складі Національної збірної візьме участь у турнірі «Golden Gloves 2019» у Сербії

Бердичівський боксер Олег Чулячеєв в складі Національної збірної України з боксу вирушив у Сербію, де наша команда проведе сумісний тренувальний збір та прийме участь в традиційному боксерському турнірі найвищої категорії «Golden Gloves 2019».

2019.11.21 12:39Бокс

Бердичівлянин Олег Чулячеєв - переможець Кубку України з боксу

Бердичівлянин Олег Чулячеєв виграв Кубок України з боксу серед чоловіків, який 17 листопада завершився у Запоріжжі. Олег став кращим у ваговій категорії 57 кг.

2019.11.19 16:17Бокс

Бердичівлянин Олег Чулячеєв виграв срібло на чемпіонаті України з боксу

Бердичівлянин Олег Чулячеєв виграв срібло на чемпіонаті України з боксу пам'яті Макара Мазая, який 30 вересня завершився в Маріуполі. Олег виграв два відбіркові поєдинки у ваговій категорії 57 кілограм, але у фіналі постпився киянину Михайлу Дзязьку по чокам.

2019.09.30 13:07Бокс

Житомирські боксери перемогли луцьких у матчевій зустрічі

У суботу, 8 червня, на головній пішохідній вулиці Житомира – Михайлівській, за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради та міського культурно-спортивного центру, відбулася матчева зустріч з боксу між командами Житомира та Луцька.

2019.06.09 10:22Бокс

В центрі Житомира наші боксери спробують побити луцьких

У суботу, 8 червня, в центрі Житомира, на вулиці Михайлівській, відбудеться вже третя матчева зустріч з боксу. В ринзі з'совуватимуть хто сильніший команди Житмоира та Луцьку. Змагання будуть приурочені до 5 річниці СК "Ринг".

2019.06.07 12:01Бокс

Види рукавиць для боксу: критерії класифікації

Згідно із загальноприйнятими правилами, під час тренувань та боїв боксери повинні одягати боксерські рукавиці. Купити боксерські рукавиці нескладно – це можна зробити за посиланням https://amunicia.com.ua/catalog/bokserskie-perchatki або в інших магазинах спортивних товарів. Але, щоб правильно вибрати ці аксесуари, важливо знати їх види.

2019.05.21 17:17Бокс

Бердичівські боксери - бронзові призери Міжнародного турніру в Білій Церкві

У місті Біла Церква на базі Дитячої юнацької спортивної школи пройшов ХХХІV Всеукраїнський турнір з боксу серед молоді 2001/2002 років народження пам`яті льотчика-космонавта Павла Поповича.

2019.04.23 14:59Бокс

У Коростені відбудеться Відкритий турнір з боксу серед юнаків та юніорів

Протягом двох днів, 19 та 20 квітня, у Коростені, в боксерському клубі ,,Удар”, відбудеться Відкритий турнір з боксу серед юнаків 2005/2008 років народження та юніорів 2003/2004 років народження на Кубок громадської організації ,,Молодь Північного краю”.

2019.04.18 12:14Бокс

Коростенські боксери виграли срібло та бронзу на чемпіонаті України з боксу серед юнаків

З 12 по 15 березня у Києві проходив зональний чемпіонат України з боксу серед юнаків 2005/2006 років народження.

2019.03.19 11:10Бокс

Коростишівський боксер В'ячеслав Шабранський боксуватиме 29 березня в Торонто

Колишній претендент на пояс WBO в напівважкій вазі, коростишівець В'ячеслав Шабранський (19-2, 16 КО) вийде на ринг під час вечора боксу, який 29 березня відбудеться в Торонто. Спортсмен спробує закрити поразку від Сергія Ковальова (33-3-1, 28 КО). Суперник нашого боксера стане відомий пізніше.

2019.02.13 12:32Бокс

Бердичівський боксер став переможцем Всеукраїнського турніру з боксу в Хмельницькому

У Хмельницькому відбувся престижний XIX Всеукраїнський відкритий турнір з боксу серед молоді, присвячений пам’яті Євгена Кужельного. У змаганнях взяли участь бердичівські спортсмени, підопічні тренерів Сікорських – Роман Маркарян та Богдан Кулик.

2019.02.08 12:04Бокс

Новоград-волинський боксер виграв турнір у Києві і виступатиме на чемпіонаті України

У Києві 31 січня відбувся турнір з боксу серед юніорів, на якому новоград-волинський спортсмен Олексій Плісак здобув перше місце.

2019.02.04 14:25Бокс

Житомирський спортсмен переміг на Всеукраїнському турнірі з боксу в Хмельницькому

Спортсмен Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності Роман Маркарян став переможцем на Всеукраїнському турнірі з боксу пам'яті Є.Кужельного серед молоді.

2019.02.01 14:06Бокс

Бердичівлянин Роман Маркарян – бронзовий призер Всеукраїнського турніру в Харкові

В Харкові відбувся Всеукраїнський турнір з боксу серед молоді пам’яті видатного тренера, Заслуженого тренера України Бориса Костянтиновича Андрєєва.

2019.01.02 15:31Бокс

Звягельчанин Олексій Плисак завоював бронзу на Всеукраїнському турнірі з боксу у Харкові

Звягельчанин Олексій Плисак завоював бронзу на Всеукраїнському турнірі з боксу на призи срібного призера Олімпійських ігор, ЗМС України Сергія Данильченка, який 3-7 грудня відбувся у Харкові.

2018.12.11 10:03Бокс

Бердичівські боксери успішно виступили на Міжнародному турнірі у Славутичі

У місті Славутич, Київської області, відбувся Міжнародний турнір з боксу пам’яті Геннадія Кіма. У ньому взяли участь понад 150 спортсменів з чотирьох країн: України, Німеччини, Білорусі та Молдови.

2018.12.06 10:44Бокс

Матчева зустріч з боксу пам’яті Миколи Самойлова у Бердичеві завершилася нічиєю

Одинадцятий рік поспіль у нашому місті відбувається матчева зустріч з боксу пам’яті бердичівлянина, відомого тренера з боксу Миколи Миколайовича Самойлова. Ідея проведення такої матчевої зустрічі належить його учням. Цього року у матчевій зустрічі зустрілись боксери збірних Житомирської та Івано-Франківської областей.

2018.12.03 12:38Бокс

Бердичівські артилеристи виграли турнір з боксу серед військових частин оперативного командування "Північ"

У Чернігові відбувся відкритий турнір з боксу серед військових частин оперативного командування "Північ" Сухопутних військ Збройних сил України.

2018.11.28 11:37Бокс

В Бердичів на матчеву зустріч з Боксу приїде чемпіон Європи і Світу Олександр Хижняк

Матчева зустріч з боксу між збірними командами Івано-Франківської та Житомирської областей відбудеться в Бердичеві 1 грудня. Місце проведення - Будинок культури ім. О. Шабельника (Прогрес).

2018.11.27 15:16Бокс

Корстышевский боксер Вячеслав Шабранский: Усик победит Джошуа – он же лучший

Бывший претендент на звание чемпиона мира в полутяжелом весе Вячеслав Шабранский (19-2, 16 КО)уверен в победе Александра Усика (16-0, 12 КО) над Энтони Джошуа (22-0, 21 КО). Слова украинца передает ESNews, пишет Xsport.ua

2018.11.23 11:35Бокс