1 2 3 4 5 6

Бокс

Бердичівські боксери - бронзові призери Міжнародного турніру в Білій Церкві

23.04.2019 14:59Бокс

У місті Біла Церква на базі Дитячої юнацької спортивної школи пройшов ХХХІV Всеукраїнський турнір з боксу серед молоді 2001/2002 років народження пам`яті льотчика-космонавта Павла Поповича.

У турнірі взяли участь 116 боксерів з 22 регіонів України, м. Києва та збірної команди Молдови. Бердичів у змаганнях представляли троє боксерів – вихованці ДЮСШ імені Віталія Лонського та спортивного клубу «Крос» Роман Маркарян, Олег Трокоз і Кирило Кротюк (підопічні тренерів Ігоря та Олега Сікорських).

Олег Трокоз виступав у ваговій категорії 60 кг. У першому поєдинку бердичівський спортсмен переміг Богдана Штику з Київщини. А у наступному наш земляк поступився іншому представнику Київщини - Марку Домніну.

Роман Маркарян виступав у ваговій категорії 64 кг. У першому поєдинку бердичівлянин переміг Віктора Пурчела з Молдови. У наступному поєдинку наш земляк переміг Григорія Цибульського з Рівненщини. У півфінальному поєдинку Роман Маркарян поступився Максиму Жигарову з Вінниччини та став бронзовим призером турніру.

Кирило Кротюк виступав у ваговій категорії 81 кг. У першому поєдинку бердичівський спортсмен переміг Павла Мічковського з Києва. У півфінальному поєдинку Кирило Кротюк поступився Нікіті Хрипко з Луганщини та став бронзовим призером турніру.

за матеріалами Ріо-Бердичів

Спортивний Житомир

Схожі новини